cloudfront
ALGEDRA Luxury Designs

HAKKIMIZDA

Eğlenceli yeni bir dünya inşa etmek için harika fikirler üretiyoruz

Neler yapıyoruz?

İnovasyona kuvvetle inanıyoruz, Dubai'deki etkili iç tasarım şirketlerinden biriyiz.

ALGEDRA iç tasarım Orta Doğu bölgesinde hem konut hem de zarif ticari projeler için inovatif alan planlama, tasarım ve proje yönetimi dahil çarpıcı ve mükemmel iç tasarım hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Ayrıca müşterilerimiz ile güçlü ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Biz şaşırtıcı ve yenilikçi tasarımlarımız ve fikirlerimiz ile Ortadoğu'yu etkiliyoruz. Müşterinin stilinin ve uzman tasarımcılarımızın mükemmel bir kombinasyonunu oluşturmak çok büyük bir görevdi ve bu konuda başarılı olduk.

ALGEDRA birimlerinize olağanüstü ve benzersiz çözümler sunar. Tasarımlarımız, Doğu ve Batı kültürlerinin, Yunan'ın mimari sanatının, İtalyan tarzının ve İngiliz inovasyonunun birleşiminden oluşuyor ve bizi Turkey'deki en iyi  mimarlık ve tasarım şirketi haline getiriyor.

Algedra ekibi

Farklı geçmişlerden ve milletlerden gelen çok kültürlü bir ekibimiz bulunmaktadır, ekibimiz çalışmaya tutku ve coşku sunan bir ekiptir.   

Projenizin doğru ellerde olmasını sağlamak için ekibimizi büyük bir uzman tavsiyesi ile seçtik. İnovatif zihinlerin ve verimli deneyimin bir kombinasyonu klasik ama muhteşem bir ekip ortaya çıkarır ve ALGEDRA'DA sahip olduğumuz şey budur. Projelerinizin planlama aşamasından uygulamaya kadar sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz ve bu nedenle en aktif ekip üyelerine sahibiz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Her müşterinin benzersiz gereksinimleri ve zevki olduğundan dolayı ve bunu desteklemek için ALGEDRA, fikirlerinizi anlayabilen ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için en iyi ve en inovatif tasarımları ekleyebilen bir ekipten oluşur.

Her adımda sizi etkileyebilecek sonsuz fikirlere sahip olan ALGEDRA, her müşterinin memnuniyeti için de çaba göstermektedir.

Kavramsallaştırmadan son aşamaya kadar, yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek için her proje üzerinde verimli bir şekilde çalışıyoruz. 

Her zaman fikirleri tartışmak ve en sevdiğiniz içecekten bir fincan almak için BAE'nin en iyi iç tasarım şirketi olarak sizleri misafirimiz olmaya davet ediyoruz.

UYGULAMA, YETENEK, TAZE ZİHİNLER VE DENEYİM - GARANTİLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Parlak Fikirler

Biz işin her aşamasında müşterilerimize rehberlik sunuyoruz

Taze Çözümler

ALGEDRA iç tasarımın deneyimli ekibi ile ihtiyaçlarınızı yerine getirebilirsiniz; tasarım fikirlerini tasavvur edebilir, uygulanabilir bir plana ve çizimlere, gerçeğe aktarabiliriz

Yüksek kalite

Algedra iç tasarım çalışmalarında, uzman iç tasarımcılar tarafından garanti edilen en yüksek kalite standartlarını sağlar.