cloudfront

OTURMA sALONLARI (MECLİS) İÇ TASARIMI

Meclis, konukların oturduğu ve uzun görüşmeler yaptığı özel geleneksel bir yerdir. Meclis iç tasarımı, geçmişte Arap kültürü ev tasarımlarını gördüyseniz gerçekten hayran kalacağınız bir şeydir.  Farklı milletlerden ve geçmişlerden gelen uzman tasarımcılarımız, İslam, Arap, Modern ve klasik  ve diğerleri gibi farklı stillerde harika meclis tasarımları sunar.

ALGEDRA'NIN ekip üyeleri, MECLİSİNİZİ tam olarak istediğiniz şekilde tasarlayabilirler. Bakış açınızı ve gereksinimlerinizi, evinizin ve diğer ayrıntılarınızın bu özel alanında ihtiyacınız olan şeyleri bildikten sonra, sizi ve misafirlerinizi büyüleyecek  bir fikir bulacaklar ve MECLİSİNİZİN görünümünü takdir etmeyecek kimse olmayacak. Arap Meclis iç tasarımı, evinizdeki alanların geri kalanından tamamen farklıdır ve her zaman çok çaba gerektirir. Biz sadece villalarda modern Arap meclisleri tasarlamıyoruz, aynı zamanda oteller, saraylar ve diğer yaşam alanları için tasarımlar icra ediyoruz. Randevular için, e-posta yazın veya bizi arayın!

Aşağıdaki galeride her türlü meclis deseni sunulmakta olup, meclis resimlerini de göstermektedir. Referansınız için inovaitf ekibimiz tarafından tasarlanan meclis görüntülerini kontrol edebilirsiniz. 

İlgili Hizmetler

YATAK ODASI İÇ TASARIMI

ALGEDRA lüks yatak odası, yatak odası mobilya tasarımı, villa yatak odası tasarımları ve çok daha fazlası için tam hizmet vermektedir.