cloudfront

En iyi mimarlık ve tasarım şirketi

Müşteri Referansları | Algedra

GENEL MÜDÜR

Mohab Ayoub - Genel Müdür

Algedra Group'un genel müdürü Sayın Mohab Ayoub, 10 yılı aşkın uluslararası deneyime sahip olarak iç mekan tasarımını müşterilere nasıl sunabileceğimize dair yeni stratejiler geliştirmiştir.

Eng. Tarek Skaik

Mühendis Tarek Skaik

Konut, konaklama ve ticari tasarımlar dahil olmak üzere profesyonel ve ilerici uluslararası tasarım deneyimine sahip olan Müh.Tarek Skaik 12 yıldan fazla uluslararası iç tasarım deneyimine sahip lisanslı bir iç mimardır.

Ghiath Kadmani

Ghiath Kadmani - OPERASYON MÜDÜRÜ

ABD'den lisanslı ve yerel ve uluslararası projelerde 19 yıllık deneyime sahip olan Ghiath Kadmani, ayrıca müşteri memnuniyeti sağlamak için proje sunumu ve proje yönetimi konularında uzmandır.

Redwan Hakim

Redwan Hakim - SATIŞ VE PAZARLAMA BÖLÜMÜ BAŞKANI

2007 yılında Şam Üniversitesi'nden mezun olmuştur ve şu anda Dubai'de MENA ve Kuzey Afrika bölgeleri için ALGEDRA şirketinin satış ve pazarlama bölümü başkanlığını yürütmektedir.

Fuad Mohammed

Fuad Mohammed

Houston Üniversitesi'nden İşletme alanında yüksek lisans derecesine sahip olan Fuad Mohammed, yürütme, proje yönetimi, dekor, iç, dış ve peyzaj tasarımı ve çelik yapı alanlarında 19 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

Nasser Al Shamali

Nasser Al Shamali

2009 yılında Londra Üniversitesi'nden mezun oldu.Körfez ülkeleri ve Orta Doğu pazarında 9 yıllık yerel ve uluslararası deneyime sahiptir. Şu an Birleşik Arap Emirlikleri'nde ALGEDRA şubesinin satış müdürü olarak çalışmaktadır.

Suleiman Kabbani

Suleiman Kabbani

Lahey Üniversitesi'nden pazarlama ve reklamcılık derecesini alan Kabbani, şu anda yaratıcı yönetici olarak çalışmaktadır ve ALGEDRA'nın pazarlama stratejilerinin inşası ve başarısından sorumludur.

Marwan Jarkas

Marwan Jarkas

BAE ve Körfez ülkelerinde halkla ilişkiler ve medya alanında 25 yıllık bir deneyime sahip olmakla birlikte halkla ilişkiler, medya satın alma, basın bültenleri, reklam ve çevirilerden sorumludur.

Belhassen Ajili

Belhassen Ajili

Yüksek sanat enstitüsünden mezun oldu. Başarıları arasında çok çeşitli dış tasarım ve peyzaj projeleri vardır. Halen ALGEDRA'da kıdemli iç mimar olarak çalışmaktadır.

Natalie Shvetsova

Natalie Shvetsova

İK ve idare alanında yılların tecrübesine sahip olması sebebiyle, ALGEDRA çalışanlarının gelişimine, yenilikçiliğe, işe alım ve işe alım stratejilerinin uygulanmasına, çalışan politikaları ve prosedürlerinin geliştirilmesine, çalışan ilişkilerini yönetmeye odaklanılmasına yardımcı olmaktadır.

Arch. Mohamed Al-Mufti

Mimar Mohamed Al-Mufti

Kahire Üniversitesi'nden mezun olmuştur ve inşaat alanında 5 yıllık bir tecrübeye sahip olup ve kamu ve özel sektöre proje danışmanlığı ve proje yönetimi hizmeti vermektedir.