cloudfront

En iyi mimarlık ve tasarım şirketi

SSS

Projem için ne zaman ALGEDRA iç mekanlarına ihtiyacım var?

ALGEDRA Mimarlık ve Tasarım Danışmanlığı, projenize her aşamada dahil olmak ve sorunlarınıza çözüm sağlamak için esnektir. Ancak en iyi fikirleri / çözümleri elde etmek ve zamandan tasarruf etmek için alan planlama aşamasından dahil olmak her zaman daha iyidir. ALGEDRA’nın görevi, projeniz için tatmin edici sonuçları garanti etmektir.

İlk görüşme ücretsiz mi?

Evet, ilk görüşme ücretsizdir. ALGEDRA'daki iç tasarımcılar, müşterinin taleplerini ve gereksinimlerini anlayacak ve her iki tarafın da neyin yapılması gerektiğini mükemmel bir şekilde anlamasına yardımcı olacak projeyi tartışacaklar.

Algedra'nın fiyatlandırma politikası nedir?

Fiyatlar aşağıdaki gibi farklı faktörlere dayanmaktadır:

- Projenin boyutu

- Gerekli hizmetler

-Zaman aralığı

Tüm ayrıntılı gereksinimleri tam olarak tartışmak için başlangıçta ücretsiz bir danışma randevusu almak her zaman daha iyidir.

ALGEDRA ne tür iç mekan stilleri sağlar?

ALGEDRA'daki tasarımcılar hevesli ve her müşterinin gereksinimlerini anlama konusunda oldukça deneyimlidir. Her müşterinin kendi fikirleri ve gereksinimleri olduğuna ve bu nedenle tasarımın müşterinin zevkine göre yapılması gerektiğine inanıyoruz.

Modern, Klasik, İtalyan ve İslami İç Tasarımda uzmanız. Tasarımlarımızın her biri müşterinin talebine göre oluşturulur.

Ayrıca peyzaj, iç tasarım, dış mekan tasarımı, ticari ve konut birimleri dekorasyonu, meclis tasarımları ve diğer alanlarda mimari ve tasarım desteği sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için hizmetler alanımıza bakın.

Alan planlaması için ALGEDRA'ya sormam gerekiyor mu?

ALGEDRA Mimarlık ve Tasarım Hizmetleri, müşterilerin ihtiyaçlarını verimli bir şekilde sürdürmek için mimarlar ve iç mimarların ilk aşamadan itibaren birlikte çalışması gerektiğine inanmaktadır. Gecikmelerden kaçınıyoruz ve projenin başından itibaren yüksek motivasyonla çalışıyoruz, dolayısıyla mekan planlama aşamasından projenin sonuna kadar size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.