cloudfront
En iyi iç mimarlık şirketi istanbul

LÜKS VİLLA TASARIMI

Algedra'nın muhteşem villa tasarımlarından ilham alın!

Büyük planlama sayesinde, uzman iç mimarlarımız müşteri gereksinimlerini doğru bir şekilde karşılamaya çalışır.

Lüks villa mimarisi; modern iç mimari ve ev dekorasyonu alanında uzman iç mimar danışman ekibimiz, hayalinizdeki evi gerçeğe dönüştürmek için detaylı ve çok özel konseptler sunar.

Ayrıca saray ve geniş alanlara lüks iç mimari dekorasyonu hizmeti vermektedir. Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkiye'deki en iyi dekor şirketi hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

Hizmetleri Keşfedin

Size sunmaktan mutluluk duyuyoruz

TÜRKİYE’DE MİMARLIK VE DİZAYN ŞİRKETİ

Biz Dubai merkezli, lüks konut projeleri, dekor ve iç tasarım konusunda uzmanlaşmış Türkiye faaliyet gösteren bir iç dekorasyon şirketiyiz.

GİYİNME ODASI İÇ TASARIMI

Giyinme odası karakteriniz ve kişiliğinizin yansıması olan bir mekan özelliği taşır. Dış görünüşünüz ve tarzınız orada hayat buluyor.

ERKEKLER MECLİSİ İÇ TASARIMI

Modern, klasik ve çağınızın ötesinde etkileyici ve benzersiz her türlü iç mimari tasarım ve dekorasyon hizmetimiz bulunmaktadır.

ÇOCUK YATAK ODASI TASARIMI

ALGEDRA'da tasarımcılar çocuğunuzun yatak odası için size en son fikirleri sunar. Fikirler yaratıcılığı, konforu ve eğlenceyi yansıtır.

FAS STİLİ MECLİS TASARIMI

İç tasarım hizmetlerimizin Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde en iyisi olduğu bilinmektedir ve bunları dünya çapında genişlettik.

YEMEK ODASI İÇ TASARIMI

Zarif yemek odası tasarımları evinize benzersiz bir görünüm verirken görenleri büyüleyecek.

KADIN MECLİSİ İÇ TASARIMI

Sizin için güzel, zarif ve lüks kadın meclisleri tasarlarken Arap kültürünün etkilerini bir araya getiriyoruz.

BANYO İÇ TASARIMI

Her türlü banyo tasarımı ve fikri için ALGEDRA’nın villalar özelinde hazırladığı zarif banyo iç tasarım yelpazesine göz atın.

ANA YATAK ODASI İÇ TASARIMI

Uzmanlarımız kadın meclisi desenli halılar, resimler, kaligrafi, çarpıcı mobilyalar, lüks aynalar ve çok daha fazlasını sizin için tasarladı

YATAK ODASI İÇ TASARIMI

Doğru yapıldığında, bir yatak odası yatıştırıcı renkler, rahat yataklar ve peluş yastıklar ile dolu stressiz bir özel mabettir.

MUTFAK İÇ TASARIMI

Bir villanın mutfak iç mimari tasarımı benzersiz ve misafirperver olmalı ve gerekli tüm materyalleri içerisinde barındırmalıdır. 

LOBİ-GİRİŞ TASARIMI

Giriş veya lobi tasarımı evinize mükemmel bir görünüm vermek için özenle dekore edilmelidir. 

MECLİS İÇ TASARIMI

Meclis iç mimarisi, -geçmişte Arap kültürüne özgü ev tasarımlarını gördüyseniz - gerçekten hayran kalacağınız bir atmosfere sahiptir. 

AİLE OTURMA ODASI İÇ TASARIMI

Çok çeşitli aktiviteler için kullanılan bu alan, bu nedenle filmleri, kitapları ve oyuncakları saklayabilmeli ve bir bölüm ve koltuktan masa, kitaplık ve medya konsoluna kadar her şeyi içermelidir.

ALAN PLANLAMASI

Profesyonel tasarımcılarımız özel alan planlamasında ihtiyacınız olan tüm gereksinimlerinizi, hedeflerinizi ve amaçlarınızı gerçeğe dönüştürmektedir.

İstanbul'da En İyi İç Tasarım ve Dekor Şirketi

Algedra'nın İstanbul'daki iç tasarım hizmeti, konut villalarından ticari alanlara, ofisler, restoranlar, oteller ve alışveriş merkezleri gibi birçok projeyi zamanında tamamladı.

İSLAMİ TASARIM

ALGEDRA İslami İç Tasarım hizmetleri sunmaktadır. Modern dekorasyonumuz herkesin hayalini kurduğu şey, zarif İslami tasarımlar yaratıyoruz.