For Consultation

HAKKIMIZDA

Neler Yapıyoruz?

Neler Yapıyoruz?

İnovasyona kuvvetle inanan bir şirket olarak, Dubai’de en etkili iç mimari hizmetlerini sunan firmalardan biriyiz.

ALGEDRA Interior Design olarak Orta Doğu‘da hem konut hem de etkileyici ticari projeler için yenilikçi alanlar planlama, mimari ve proje yönetimini de içerisinde barındıran çarpıcı ve mükemmel iç mimari hizmetleri sağlama konusunda uzmanız.

Müşterilerimizle güçlü ilişkiler kurmayı hedefliyor, şaşırtıcı ve yenilikçi tasarımlarımızla gelişen ve dönüşen fikirlerimizle Orta Doğu’yu etkiliyoruz.  Müşterinin tarzını ve uzman mimarlarımızın mükemmel bir kombinasyonunu büyük bir başarıyla harmanlayarak talepleri doğrultusunda muhteşem bir tasarım ve dekorasyon işlemini yerine getiriyoruz.

ALGEDRA İstanbul ihtiyacınıza ve mekanınıza olağanüstü ve benzersiz çöümler sunar. Tasarımlarımız, Doğu ve Batı kültürlerinin, Yunan mimari sanatını, İtalyan tarzını ve İngiliz inovasyonunun birleşiminden oluşuyor; bu yapı bizi Türkiye’deki en iyi mimarlık ve dekorasyon firması haline getiriyor.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Her müşterinin benzersiz gereksinimleri ve zevk anlayışı vardır. ALGEDRA Interior Design İstanbul bunu desteklemek ve anlayabilmek için fikirlerinizi ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek adına en iyi ve en yenilikçi tasarımları sunabilen bir ekipten oluşur.

Her müşterinin memnuniyeti için çaba gösteren ALGEDRA İstanbul, her adımda sizi etkileyebilecek sonsuz fikir yelpazesine sahip.

Her proje üzerinde, başarılı ve kaliteli sonuçlar elde etmek adına kavramsallaştırmadan son aşamaya kadar özenle ve verimli bir şekilde çalışıyoruz.

Sizi, fikirlerinizi tartışmak ve size en sevdiğiniz içecekten bir fincan ikram etmek için BAE’nin en iyi iç mimarlık şirketi olan ALGEDRA Interior Design’a davet ediyoruz.


Algedra Ekibi

Farklı geçmişlerden ve milletlerden gelen çok kültürlü bir yapıya sahip uzman iç mimar ekibimizle tutku ve coşku içerisinde çalışarak, kreatif dekorasyon ve mimari projeler üretiyoruz.

Projenizin emin ellerde, doğru vizyona sahip kişilerde olmasını sağlamak için ekibimizi dikkatli ve titiz bir şekilde uzman iç mimar tavsiyeleriyle seçtik. İnovatif zihinlerin, verimli deneyimin bir kombinasyonu, geleneksel ama muhteşem bir ekip yaratır; ALGEDRA’da sahip olduğumuz şey budur. 

Projelerinizin planlama aşamasından uygulama sürecine kadar sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz; bu nedenle en aktif ekip üyelerine sahibiz.

UYGULAMA, YETENEK, TAZE ZİHİNLER VE DENEYİM - GARANTİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Parlak Fikirler

Biz işin her aşamasında müşterilerimize rehberlik sunuyoruz

Yeni Çözümler

ALGEDRA İç Mimarlık İstanbul, deneyimli iç mimar ekibi ile ihtiyaç ve gereksinimlerinizi yerine getirebilirsiniz; mimari tasarım fikirlerini tasavvur ederken, uygulanabilir bir plan ve çizimlerle projenizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 

Yüksek Kalite

ALGEDRA İstanbul iç mimari tasarım çalışmalarında, uzman iç mimarlar tarafından garanti edilen en yüksek kalite standartlarını sağlar.

Bize Ulaşın
Yeni Proje Başlat