For Consultation
ALGEDRA Grup

ALGEDRA şirketler grubu, müşterilerimizin memnuniyetini garanti altına almak için kurulmuştur.
Grup, anahtar teslim projeler sağlama konusunda  uzmanlaşmıştır.ALGEDRA grup bugün
BAE ve uluslararası pazarda tasarım alanında faaliyet göstermektedir. Yüksek nitelikli deneyimli ve çok uluslu ekibin planlanan genişlemeyle paralel olarak büyümesi bekleniyor. Grup,  bölgedeki başarılı küçük, orta ve büyük ölçekli projelerde başarılı bir sicile sahiptir.
Uzun yıllar boyunca, hem kamu hem de özel sektörler arasında güçlü ve sadık bir müşteri tabanı oluşturdu.
ALGEDRA grubu; projelerini geliştirmek için; iç tasarım hizmetlerine odaklandı (tasarım - inşa - FF&E - proje yönetimi).

 

Algedra iç tasarım şirketi

 ALGEDRA iç tasarım Orta Doğu bölgesinde hem konut hem de zarif ticari projeler için inovatif alan planlama, tasarım, 3D kaplama, detay çizim ve proje denetimi dahil olmak üzere çarpıcı ve mükemmel iç tasarım hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Her türlü iç mekan için komple iç tasarım çözümleri sunuyoruz.

Algedra İç Dekorasyon

Algedra iç dekorasyon konut ve ticari projeler için iç ve dış dekorasyon çalışmalarında uzmanlaşmıştır. Çok yetenekli ekibimizle, çalışmalarımızı profesyonel, doğru ve zamanında bağlantı parçaları ile sunmaktayız. Kurulumlarla ilgili uygun maliyetli çözümler de sunuyoruz.

Uzmanlık; alçı işleri, boya ve duvar kağıdı, döşeme işleri (mermer, fayans, parke ve halı), aydınlatma işleri, doğrama işleri ve peyzaj işleri (yüzme havuzları, bahçeler vb.) içerir. Müşterileri tatmin etmek için tam bir tutkuyla çalışan BAE'deki en inovatif ekibe sahibiz. Bu ekiple, yüksek verimlilik ve tatmin edici sonuçlar ile her türlü projeyi ele alıyoruz.

ALGEDRA TİCARET VE MOBİLYA

ALGEDRA ticari, ev ve ofis mobilyaları sağlama konusunda uzmanlaşmış olup, ürünlerimiz arasında şık konut ve misafir ağırlama mekanları projeleri için Türk ve İtalyan mobilyalarımız bulunmaktadır. Ürünlerimiz konut mobilyaları, ofis mobilyaları, kumaş, kapı, seramik karo (İtalyan, İspanyol ve Türk), aydınlatma ürünleri ve halılardan oluşmaktadır. Körfez, Afrika, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa ülkelerine hizmet veriyoruz. Ana projelerimiz arasında konut (saraylar, villalar, çatı kat daireleri, daireler, konut kuleleri), misafir konaklama (oteller, otel daireleri, butik oteller), restoranlar, kaplıcalar ve iş kuleleri, perakende mağazaları ve sergi salonları, kahve dükkanları ve bankalar gibi ticaret ve sağlık merkezleri yer almaktadır.