For Consultation

Blog

Geçiş tarzı iç tasarım, geleneksel ve çağdaş tasarımın bir birleşimidir. Geleneksel tasarımı sevenler için, ancak modern etkileri olan güncellenmiş bir alan isteyenler için popüler bir tasarım seçeneğidir. Geçiş tarzı iç tasarımın tasarım öğeleri şunlardır:

İç tasarım şirketi

Renkler: Geleneksel ve çağdaş stillerle birleştirmek için ve geçiş tasarımı mekanın zeminini örtmek için sıcak nötrler kullanır. Krem, taupe, tan, haki ve gri gibi renkler genellikle birleştirici bir palet olarak kullanılır. Desenler genellikle sadedir.

İç tasarım şirketi

Dokular: Nötr paleti, geçişli iç tasarımda ilginç dokuların kullanılmasını sağlar. Jüt ve deniz otu gibi doğal lifler boyut eklemek için kullanılır; parlak ve mat yüzeylerin bir karışımı bir odayı katmanlandırmaya yardımcı olur; ve deri, çuval bezi, şönil ve rattan kullanımı daha fazla ilgi çekmektedir.

İç tasarım şirketi

Cinsiyet-Nötr: Geçişli iç tasarım, herkes için rahat bir alan yaratmak için eril ve dişil unsurları harmanlamaktadır. Aksesuarlar minimumda tutulmaktadır. Ahşap, yumuşak halı ve perdeleri dengelemek için kullanılır. Odanın genel hissi rahatlıktır.