For Consultation
Maskat, Umman'da Modern Villa İç Tasarım Projesi
Maskat, Umman'da Modern Villa İç Tasarım Projesi

Evinizin karakterinizin bir yansıması olması gerektiğini söylerler. Umman, Maskat'taki bu evin tasarımını yansıtmak ve ev sahiplerinin ideallerini gerçeğe dönüştürmek için zengin, zarif ve modern bir yaşam alanı hayal ettik. Kullandığımız malzeme seçiminden mekanın aldığı ışığa kadar birçok alanda titizlikle çalıştığımız projenin uygulama sonucundan müşterilerimiz kadar memnun kaldık.

Ev genelinde kullandığımız pürüzsüz mermer yüzeyler; Ayna ve camların yansıtıcı etkisiyle birleşince ferah ve aydınlık bir alan ortaya çıktı. Bölge için seçilen mobilyalarda kullanılan lüks detaylar, şömineler, mavi, sarı ve pembe tonları mekanın zengin dokusunu pekiştirdi.

Umman, Maskat'ta bulunan ve Algedra tarafından tasarlanan bu villa iç tasarım projesi, davetkar sıcaklığıyla örneklendiği için modernin sıkıcı olması gerekmediğinin bir kanıtı.

Modern ve lüks mobilyalar, toprak renkleri ve sarı ışıkların sıcaklığı ile yumuşatılmıştır. Bu sade ve zarif formlar aile oturma odasında tekrarlanır, banyolar, yatak odası üzerinden meclis tasarımı orantılı olarak dengelenir, bu modern evin başarılı tasarımının anahtarıdır.

Algedra, Maskat, Umman, Dubai, Abu Dabi, Kuveyt, Suudi Arabistan, Türkiye ve dünyanın her yerine hizmet veren bir iç tasarım şirketidir. Konut, lüks tasarım ve dekor, perakende tasarımı, ticari iç tasarım, konaklama iç mimarisi ve ofis iç tasarımı projelerinde uzmanlaştık.

Hayalinizdeki projeyi gerçeğe dönüştürmek için iletişime geçin.