For Consultation

Haberler & Etkinlikler

Algedra Fujairah, Sayedati Sergisinde Takdir Aldı

Algedra uzun yıllara dayanan tecrübesiyle müşterilerini daima memnun etmeye ve hayallerinin projeleri olan villa, saray, ticari, alışveriş merkezi ve daha birçok projeye imza atarak adından sıkça söz ettirmiştir.

Her kültürden bir araya gelerek yaptığı çalışmalarıyla daima Orta Doğu ve ötesinin en iyi iç tasarım ve dekor şirketlerinden biri olarak çalışmalarını genişletmiştir. Ortadoğu’da Abu Dhabi, Dubai, Sharjah ve Fujeirah, GCC ülkeleri, Londra, New York ve Istanbul’daki iç tasarım, dış tasarım, ticari ve alışveriş merkezleri, ofis, otel projeleri ile dünyanın her yerinden müşteriye hizmet etmeye devam etmektedir.

Bu başarısını da bir çok ödülle tescillemiştir. Hayat boyu öğrenme, çevresel etkileri de göz önüne alarak lüks ve eşsiz projeleri ile görenleri büyülemektedir.

BAE Fujairah'da düzenlenen 'Sayidaty Sergisi'nde ödüllendirilmemiz de bunun bir göstergesidir. Aktif bir katılımcı olarak rol aldığımız sergi çalışmalarımız ve sıkı bir şekilde hazırladığımız projelerimizle birleşen çabalarımız sonucunda bizi serginin başarısına götürüyor.

Böyle bir ödüle layık görülmek doğru yolda olduğumuzu ve müşterilerimizin zevkini en üstte tutmaya çalıştığımızın bir örneği.

2013 yılında başladığımız şirketimizin başarılarını görmek ve Londra, New York, Istanbul ve Dubai şubelerimizle başarıdan başarıya koştuğunu görmek bizi mutlu ediyor.

Siz de bu ailenin bir parçası olmak ve dünyanın en güzel iç tasarım ve dekorasyonuyla bezeli bir villa sahip olmak için bizimle iletişime geçin. Hayalinizdeki projeyi gerçeğe dönüştürelim. Nerede olursanız olun hayalleriniz gerçeğe dönüşmeyi hak ediyor.