cloudfront

HABERLER & ETKİNLİKLER

Türkiye'deki iç tasarım firmaları

Günümüzde sürdürülebilir bir iş kurarak işletmek sosyal refahın artmasına katkıda bulunmak amacıyla çok önemlidir.

 ALGEDRA Grup CEO’su Mohab Ayoub: ‘’Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi, dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilir girişimi ve bugün bu girişime katıldığımızı duyurmaktan onur duyuyoruz.

 Gelecek için net bir vizyon ve misyonla üstlendiğimiz sosyal sorumluluklarımızı çok ciddiye alıyor ve Birleşmiş Milletler’e katılıp onun 10 ilkesine bağlı kalarak iş yapımızın amacını, topluma ve çevremize gösterdiğimiz etkiyi doğrulamak adına attığımız ilk adımlardan biri.

ALGEDRA Grup, varlığının ilk günlerinden itibaren genişleyerek büyüme süreci içerisinde; insan hakları, iş gücü, çevre ve yolsuzlukla mücadele konularında evrensel ilkelere uygun hareket ederek, bu eylemleri güçlü inançlarla stratejilerine ve operasyon süreçlerine dahil etti. Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin çekirdeği olan toplumların refahını artırarak bu 10 ilkeye, şirketin faaliyetleri ve katılımı firmamızın içten içe güçlenmesine yardımcı olacak.

Farklı köken ve milletlerden gelen çok kültürlü bir ekibe sahibiz; tutku ve coşku içerisinde birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz.

Her projelerin doğru ellerde olmasını sağlamak için ekibimizi uzman desteğiyle oluşturduk. Yaratıcı zihinlerin ve etkili deneyimlerin bir arada olması, klasik ama muhteşem bir ekip ortaya çıkarır; ALGEDRA’da sahip olduğumuz şey budur.

Müşterilerimizle güçlü bir iletişim ve sıkı çalışma yoluyla kuvvetli ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz. Ortadoğu’yu benzersiz, yenilikçi tasarımlarımız ve fikirlerimizle etkiledik.  Müşterinin stilini ve uzman iç mekanlarımızın mükemmel bir kombinasyonunu yaratmak Dubai tasarımcıları ve mimarları için büyük bir görevdi ve bununla birlikte müşteriler, çalışanlar ve halk arasında iş dünyasında güven kazanmayı başardık.

Zirvede olma isteğimizi yerine getirirken gelişim, eğitim ve inovasyon gibi faktörleri de önemsiyoruz. Günümüzde, çalışan deneyimini zenginleştiren yeni yöntemler uygulamak şirketin kazanç ve gelirinden daha önemlidir.

Toplumsal düşünen bir şirket olarak ihtiyacı olanlara yardım etmek ve hayırseverliğe katkıda bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, toplumumuzda fark yaratmak bizim için önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Müşterilerimizin ve halkın güvenini kazanırken, iş ortaklarımızı özenle seçiyoruz, çalışma şekillerinin yüksek iş ahlakımızla eşleştiğinden emin oluyoruz.

Daha iyi bir dünyaya sahip olmak için ortak sorumlulukları üstlenerek, sorumluluk alarak kalkınma hedeflerine yönelik kaynaklarımızı seferber ediyoruz.’’ diyerek şirketlerinin misyon ve vizyonunu açıkladı.