For Consultation

Haberler & Etkinlikler

ALGEDRA INDEX 2016 - HABERLER

ALGEDRA Interior Design kısa bir süre önce 4 gün için bir iç tasarım sergisi olan Index 2016'ya katıldı ve dünyanın farklı yerinden gelen birçok şirketin katılımı vardı. Etkinlik 23-26 Mayıs 2016 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleşti.

ALGEDRA at INDEX 2016

Bazı yenilikçi ve yaratıcı tasarımlar ALGEDRA standında sergilendi. Her türlü tarz: modern, klasik, çağdaş ve İtalyan tarzı sunuldu. Ziyaretçiler koltuklara hayran kaldı ve her parçasını sevdi.

Interior Design Exhibition Dubai

ALGEDRA Tasarım Başkanı olan Müh. Tareq Skaik aktif bir katılımcıydı ve tüm konukları diğer ekip üyeleriyle birlikte ağırladı. Index sergilerinin değerini ve İç Tasarım ve Mobilya markalarının bu kadar büyük bir platformda kendi kendilerini tanıtmalarına nasıl yardımcı olabileceğini tartıştı. Ona göre, tüm ekip için harika bir öğrenme deneyimiydi.

Interior Design Exhibition Dubai

Bu tür konferanslar yalnızca şirketinizin felsefesini sergilemekle kalmaz, aynı zamanda uluslararası markalarla etkileşime girmenize ve tasarım endüstrisi hakkında daha fazla bilgi edinmenize de yardımcı olabilir. Yeni gelişmeler ve teknolojiler hakkında bilgi edinir, piyasaya yeni bir bakış açısı kazanır ve çok daha fazlasını yaparsınız.

Interior Design Exhibition Dubai

Interior Design Exhibition Dubai