For Consultation

Haberler & Etkinlikler

Algedra, 14. Lüks Yaşam Tarzı Ödülleri 2022'de En İyi Lüks Mimari Ödülünü kazandı

Algedra Mimarlık ve Tasarım Hizmetleri, 14. Lüks Yaşam Tarzı Ödülleri 2022'de Dubai'de bir Özel Konut Sarayının mimarisini geliştirtiği için 'En İyi Lüks Mimari' kategorisinde en iyi olarak ödüllendirildiğini duyurmaktan gurur duyar. 

Luxury Lifestyle Awards, tüm dünyada en iyi lüks mal ve hizmetleri seçen, tanıyan, kutlayan ve tanıtan küresel bir ödüldür. İnsanları lüksün en iyisine bağlar. Dünyanın en iyilerinin bir listesini vermek için 60 ülkeden 400 kategoride 10.000'den fazla mal ve hizmeti değerlendiriyor ve analiz ediyorlar!

Luxury Lifestyle Awards'ın çok basit bir amacı vardır: insanları lüks yaşam dünyasının en iyileriyle buluşturmak. Tüm endüstri sektörlerinde mükemmelliği tanır ve dünya çapında emlak endüstrisindeki en yüksek standartları korur.

Ve Algedra, BAE'de ve dünyanın her yerinde iç tasarım söz konusu olduğunda en iyisidir, bu nedenle ödülle kanıtlanmıştır. Bu ödül, Algedra'nın müşterilerine sunduğu üstün hizmetin bir kanıtıdır. Algedra'nın işi, müşterilerimizin yaşam tarzının bir yansımasıdır; Lüks, zarif, çarpıcı, parlak, projelerimizle ilişkilendirilen sıfatlardır.