For Consultation

Haberler & Etkinlikler

MÜH. TAREQ SKAIK'IN İÇ TASARIM HAKKINDA HIA DERGİSİNE VERDİĞİ RÖPORTAJI

Ev mobilyaları her zaman küçük gelişmeler ve ayrıntılı bir dekorla doludur. Yeni   bir ev, özellikle de yakında evlenmeyi planlayan kadınlar için sadece yaşanacak bir yer değil, aynı zamanda konfor, huzur ve rahatlama getirmede önemli bir rol oynamaktadır. Aile bireylerinin hayatını tamamlayacaktır.

ALGEDRA Grup Tasarım Başkanı Mühendis Tariq Skaik, bu kadınlara farklı tarzlarındaki mekanlar ve tasarımlar da dahil olmak üzere yüksek kalitede iç tasarım hizmetleri verdiğimizi belirtiyor.

Evlenmeden önce ve yeni bir eve taşınmadan önce her zaman ilk aşamada dekor ve iç tasarıma öncelik vermek en iyisidir, çünkü istenen sonuçları almanızı sağlar.

Çift, evlerini bir barış ve istikrarın hüküm süreceği bir yer haline getirmeyi amaçladıkları bir yerdir. İç tasarım kararını aldığınızda, her iki ortak da bu sürece katılmalıdır, böylece ev hem kadının hem de eşinin seçiminin bir karışımı haline gelir.

Yatak odası, her detayın büyük bir fark yaratabileceği özel dikkat gerektiren bir odadır. Bu oda için uyum detaylarda olmalı ve sakin olmalıdır. Burada tasarımcı özellikle seçim ve uygulama sürecinde her iki eşinde fikirlerini almalıdır. Renkler, farklı olsalar bile, favori çift renkler olmalıdır. Bu konuda tam deneyim ve çözüm için bir tasarımcıya ulaşabilirler.

Yastıkların türü ve boyutu ile perde ve örtülerin renkleri alınarak diğer tüm detayların onaylanması şarttır.

Yatak odasına mum veya resim ve çiçeklerle romantik çerçeveler kullanmak gibi bir kadınsı dokunuşu eklemelisiniz. Bu odaya güzellik ve detaylar katar.

Renk ve tasarım açısından arzuların belirlenmesi kararın çok önemli bir parçasıdır. Döşemenin buna göre yapılması için tüm detaylar tasarımcıya açıklanmalıdır.

Evde renk tutarlılığı, izlenimi görsel olarak rahat bırakır ve huzur veya aktivite katar. Ancak evin her odasında hangi renklerin kullanıldığına ve kişiliğine neyin uyduğuna dikkatlice kontrol edilmelidir, aksi takdirde kendilerini çok rahat olmayan bir yerde bulacaklardır.

Oturma odasının duvarlarında kişisel fotoğraflar veya resimler kullanabilirsiniz ve gelin tarafından seçilen mobilyalara göre olmalıdır.

Ev dekorunun manzarasını etkilememek için hacimleri yeterli dikkatle ayarlamanız gerekir.