For Consultation

Haberler & Etkinlikler

MOHAB AYOUB’UN İNOVASYON HAFTASI ETKİNLİĞİ RÖPORTAJI

Burada, Algedra'da her zaman, işbirliği içinde iki kategoriye giren inovasyon ve gelişim konuları ile ilgileniyoruz, biri Algedra üyelerinin akademik ve deneyimsel yeteneklerini geliştirmek, diğeri ise iletişim ve yönetimin teknik idari düzeylerini ele almaktadır.

Bu bakış açısıyla, şüphesiz, organizasyonumuzdaki her üyede tonlarca potansiyel ve yetenek görüyoruz, bu yüzden bu yenilik haftasında Algedra’nın iletişim platformunda ateşlediğimiz yeni sisteme bu potansiyelleri yatırmaya ve yükseltmeye çalışıyoruz.

Bu yeni sistemin kullanımı çok kolay, tüm personel ve yöneticilerin Algedra grubunu genel olarak yeni bir evrim seviyesine çıkarmak için günlük görevlerini daha iyi bir kapasitede yürütmelerine yardımcı olur.

Algedra, bilindiği gibi, Dubai'de basit bir işletme olarak işe başladı ve geçmiş yılların içine koyduğu tüm büyük çalışmalar sayesinde bugün Allah'ın lütfu ile dünyanın dört bir yanına yayılıyor.

Bir şirketin her başarısının bir hikayesi var ve bu hikayenin kılavuz çizgileri, tüm düzeylerde sürekli yenilik ve gelişim arayışındadır, bunu personelin deneyim ve yetenekleriyle birleştirerek iyi analiz edilmiş bir pazar ve ekonomilere uygulamak, şirketin genişleme, evrensel durumuna ulaşmasını sağlar.

New York, Londra, İstanbul, Dubai, Cidde ve daha birçok yerde ofislerimiz var.

Ve her zaman yaptığımız gibi, dekor ve iç tasarım dünyasında yarattığımız şeylerle gerçek güzelliği ve zarafeti göstermek için her yerdeyiz.