For Consultation

Haberler & Etkinlikler

OFİS TASARIMLARIMIZ MÜŞTERİLERİMİZDEN ÖNCE RAKİPLERİMİZE İLHAM VERİYOR!

Şirketimizi kurduğumuzdan beri, ilerici zaman çizelgeleri içinde hedeflerimiz var, karşı karşıya kalan tüm engellerin üstesinden gelmek, kendimizi kanıtlamak için hedeflerimize ulaşmamızı engelleyecek profesyonelliğe uygun olmayan davranışlardan uzak durarak istikrarlı adımlar atıyoruz. Son olarak BAE ve Ortadoğu'da iç tasarım kavramlarını geliştirerek, benzersiz tasarım çalışmalarımızı ve yaklaşımımızı takip eden ilham veren düşüncelerimizi sergiledik. Bu deneyimler müşterilerimizle olan ilişkileri de pekiştirebilir, aynı zamanda bu stiller, renkler, konfor ve güzellik için en iyi seçecekleri onlara sunduk.

Sonuçlandırabileceğimiz deneyimlerimiz, bizi en yeni ve en eşsiz olanı yaratmak için çok çalışmak için motive eden şeydir, bizi daha fazla yeniliğe yönlendiren şey müşterilerimizin ifadesidir, gururumuzdur, potansiyel müşterilerimiz için kapsamlı planlar sunuyoruz İstanbul ofisinde geliştirdiğimiz planlarla ekibimizin yaratıcı bir ortamda yeni fikirler yaratmasına izin veriyoruz.

Duvarların eski Maya uygarlığından düz çizgilerinin kesişmesi ile yaşama döndüğünü gördüğümüz Ofis girişinden başlayarak, modern tarzda düz harflerle dolu panellerle süslenmiş, süslemek için seçtiğimiz koltuk renkleriyle aynı rengi kullanan çok az tasarımcı, kontrast yapmak için parke zeminli salon yapmakta. Bu yüzden şirkete girdiğinizde, iç bölüme yürürken sloganımız başlangıçtan itibaren eklediğimiz ofis renk temamızın zemin boyunca doğaya uygun olan doğal ahşap renklerini fark edeceksiniz.

wood colors office entrance

Ofis iç tasarımları için kriterlerimiz mekana odaklanmak, en yüksek oranda güzellik ve konfor elde etmek ve ekibimizin tasarımın başlangıcından bu yana dikkate aldığı şeydir.

Ofise girdiğinizde, renklerin ve boyutların tutarlılığı da dahil olmak üzere canlılığı hissetmek için rahat ve mutlu bir şekilde içeri girmeye izin veren içeriği arasındaki uyumu göreceksiniz ve kütüphaneyi ideal boyutta ve büyüleyici renkte görebilirsiniz. Biraz daha küçük veya biraz daha büyük olsaydı, asla kapladığı yere uygun olmazdı.

Tabii ki  şirket içinde ofisler, boyutlarının tutarlılığı ve onları ayıran mesafelerin tutarlılığı gibi her şey için geçerlidir.

Yaptığımız araştırmalarımızla, ekip çalışmasının psişik bir yetenek olduğunu, işi tamamlama arzusunu artırmaya yardımcı olduğunu gördük ve daha sonra işyeri ortamı etkilenebilir ve oradaki güzellik ve konforda yardımcı olabilir.

Vizyonun diğerler değerlerden daha iyi olduğuna inanıyoruz, başardıklarımızı değerlendirmenize izin veriyoruz ve her zaman benzersiz ve muhteşem olan her şeyi sunmak için sabırsızlanıyoruz.