For Consultation
Decor Company in Turkey
TÜRKİYE’DE MİMARLIK VE DİZAYN ŞİRKETİ

Algedra, Türkiye'de iç dekorasyon, mimarlık ve tasarım hizmetlerinde ilk tercihinizdir. İstanbul'da bulunan, seçkin lüks konut projeleri tasarlama ve iç mekanlarınızı tanımlayan birinci sınıf dekor çözümleri sunma konusunda uzmanız.

Algedra'da fikirleri hayata geçirme yeteneğimizle tanınıyoruz ve olağanüstü kalite sağlamaya kararlıyız. Çeşitli ülkelere yayılan portföyümüzle kendimizi Türkiye'nin önde gelen dekor, mimarlık ve iç tasarım şirketlerinden biri olarak görmekteyiz.

Yaklaşımımız

Tasarımda mükemmellik, kusursuz uygulama, tavizsiz kalite ve kapsamlı araştırma, yaklaşımımızın temel taşlarıdır. Üstlendiğimiz her proje, müşterilerimizin vizyonlarını yükseltmek ve beklentilerini aşmak için eşsiz bir fırsattır ve bizi Türkiye'nin tercih edilen dekor şirketi haline getirir.

Ekibimiz

Yüksek nitelikli ekibimiz, yaratıcılık ve profesyonellik ortamını teşvik ederek müşteriler, danışmanlar ve tedarikçilerle yakın işbirliği içinde çalışır. İstanbul, Türkiye'de seçkin bir iç tasarım, mimarlık ve dekor şirketi olarak, kişisel ve olağanüstü bir deneyim sunmaya kendimizi adadık. Müşterilerimizin değerli zaman ve maliyet kaynaklarına öncelik veriyoruz.

Hizmetlerimiz

Biz sadece Türkiye'de değil aynı zamanda Abu Dabi, Dubai, Al Ain gibi diğer emirliklerde de geniş bir yelpazede stil ve dekorasyon hizmetleri sunan profesyonellerden oluşan özel bir ekibiz. Dünyanın en eski şehirlerinden en modernlerine kadar Türkiye'de kişiye özel iç tasarım ve mimarlık çözümleri sunuyoruz.

Portföyümüz, tanınmış markaların benzersiz objeleri, sanat eserleri, mobilyaları ve aydınlatma zenginliğini içermektedir; bu da bizi, villa ve saraylardaki lüks dekorasyonuyla tanınan, Türkiye'nin en iyi dekor şirketlerinden biri haline getirmektedir.

İlhamımız

Çalışmalarımız, yaratıcı merkezimiz İstanbul olmak üzere Türkiye'nin zengin renklerinden ve kültürel mirasından ilham alıyor. Türkiye'de modern iç tasarım, mimarlık ve dekor alanında öncülerden biri olan vizyon sahibi Tareq Skaik'in izinden gururla yürüyoruz.

Şimdi bizimle çalışmaya başlayın

Evinizde harikalar yaratabilecek lider dekor şirketleri, mimarlık ve iç tasarım firmalarından biri olan Algedra ile işbirliği yapmak istiyorsanız bize ulaşmanız çok kolay.

Bugün bizimle iletişime geçin ve yaşam alanınızı büyüleyici bir tasarım ve lüks parçasına dönüştürme yolculuğuna başlayalım.

Bize Ulaşın

Dekor şirketimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve neden Türkiye'nin en iyi iç tasarım ve mimarlık şirketi olduğumuzu keşfetmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Bugün Algedra ile iletişime geçin ve birlikte olağanüstü bir tasarım yolculuğuna başlayalım.

Daha Fazla Oku