cloudfront

En iyi mimarlık ve tasarım şirketi

TÜRKİYE’DE MİMARLIK VE DİZAYN ŞİRKETİ

istanbul'da dekor firması

ALGEDRA Interior Design İstanbul olarak lüks konut projelerinde, dekorasyon ve iç mimari alanında uzmanlaşmış Türkiye merkezli bir firmayız. BAE’deki mimarlık ve tasarım şirketlerinin önde gelen isimlerinden biri olabilmek için birçok ülkede inanılmaz projelere imza attık.

Kalite ve araştırma anlayışımızın merkezi, mimariyi mükemmel ve başarılı bir şekilde yürütmedir. Her proje müşterinin vizyonunu değerlendirmek ve beklentilerinin ötesine geçmek için eşsiz bir fırsat.

Müşterileri, danışmanları ve tedarikçileri bir araya getirerek uzman bir ekip ile coşku ve tutku içinde  çalışıyoruz; inovatif ve profesyonel çalışmayı teşvik ediyoruz. Maliyeti, zamanı ve değerli kaynakları saygı ile bir araya getirip müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunuyoruz.

Türkiye ve diğer BAE ülkelerinde her türlü stil ve dekorasyon ihtiyacını sağlamak için birlikte çalışan profesyonel bir ekibiz. Dünyanın en eski şehirlerinden en modern şehirlerine kadar özelleştirilmiş iç mimari hizmetleri sunmanın yanı sıra muhteşem markalardan benzersiz objelere; villalar ve saraylar için sanat, mobilya, aydınlatma gibi lüks dekorasyon hizmetleri sunarak BAE’deki en iyi dekorasyon ve iç mimari şirketlerinden biri haline geldik.

BAE’de modern iç mimari ve dekorasyon alanında başarılı çalışmalarımız, kurucularımızdan Tareq Skaik’in öncülüğünde yerin ve kentin renklerinden doğup büyüyen bir şirket haline gelmemizi sağladı.

Türkiye'deki decor şirketi ve en iyi iç tasarım şirketi hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.

İlgili Hizmetler

BANYO İÇ TASARIMI

Her türlü banyo tasarımı ve fikri için ALGEDRA’nın villalar özelinde hazırladığı zarif banyo iç tasarım yelpazesine göz atın.

ANA YATAK ODASI İÇ TASARIMI

Uzmanlarımız ana yatak odasını desenli halılar, resimler, kaligrafi, çarpıcı mobilyalar, lüks aynalar ve çok daha fazlasını sizin için tasarladı

YATAK ODASI İÇ TASARIMI

Doğru yapıldığında, bir yatak odası yatıştırıcı renkler, rahat yataklar ve peluş yastıklar ile dolu stressiz bir özel mabettir.