cloudfront

OTURMA SALONU (MECLİS) İÇ MİMARİSİ

Meclis, misafirlerin oturduğu ve uzun görüşmeler yaptığı geleneksel bir mekandır. Meclis iç mimarisi, -geçmişte Arap kültürüne özgü ev mimarisini gördüyseniz - gerçekten hayran kalacağınız bir atmosfere sahiptir. Farklı milletlerden oluşan ve farklı hayat hikayelerine sahip uzman mimarlarımız İslami, Arap, modern, klasik ve diğer mimari stilleri içerisinde barındıran farklı bir meclis mimari tasarımı sunmaktadır.

ALGEDRA İç Mimarlık ekip üyeleri, bakış açınızı ve gereksinimlerinizi, evinizin ve diğer mekanlardan istediğiniz ayrıntıları, bu özel alanda ihtiyacınız olan detayları öğrendikten sonra meclis iç mimari tasarımınızı istediğiniz gibi dizayn edecekler. Sizi ve misafirlerinizi etkileyecek ve görenleri büyüleyecek bir tasarım fikrini hayata geçirecekler; meclisinizin dekorasyonunu ve görünümünü takdir etmeyecek hiç kimse kalmayacak. Arap tarzı meclis iç mimarisi, evinizdeki alanların geri kalanından tamamen farklıdır ve her zaman daha fazla çaba gerektirir. Biz, ALGEDRA İstanbul olarak sadece villalara modern Arap meclisleri tasarlamıyoruz, aynı zamanda otel, saray ve diğer yaşam alanları için dekorasyon alternatifleri sunuyoruz.

Aşağıdaki galeride her türlü meclis deseni sunulmakta olup, meclis görsellerini de içermektedir. Referansınız için inovatif ekibimiz tarafından tasarlanan meclis görüntülerini inceleyebilirsiniz. 

İlgili Hizmetler

YATAK ODASI İÇ MİMARİSİ

Yatak odası iç dekorasyon seçimi doğru yapıldığında; yatak odasında kullanılan renkler, konforlu bir yatak ve peluş yastıklar ile kendinize huzur dolu, stressiz, kaçabileceğiniz özel bir sığınak yaratmış olursunuz.