cloudfront
En iyi iç mimarlık şirketi İstanbul

Modern evler sürekli gelişiyor ve tasarımları değişiyor, çünkü teknoloji ve insanların talepleri en iyi konforu elde etmek istiyor. İşte "ALGEDRA" uzmanlarına göre 2016 yılında eviniz için bazı modern tasarımlar:

 1. Çağdaş Metaller:

contemporary interior design

2016'nın yıldızı: Bu en yeni trendlerden biri ve çok popüler. Ünü birçok büyük yeniliğin ortaya çıkmasının sebebi.

Gümüş ve altın arasındaki yarış şimdi yapıldı. Altın, bronz ve bakır, 2016’da karışık metalleri evi tanıtmak için mükemmel bir yıl yapar, çünkü parlak çağdaş son işlem görünümüne ulaşmak; krom, gümüş, altın veya bakır dokunuşu ekleyerek olur. Ancak bir yerde ana metal olarak bir metal kullanmak daha iyidir.

Evde birçok tasarımda taş veya ahşap ile bakır gibi karışık malzemeler kullanmak veya ahşap, altın veya gümüş çerçeve ve mango ağacından yapılmış fantastik geometrik bir taban gibi bir dizi karışık malzeme ile mermer bir masa kullanmak mümkün.

Ev mobilyaları ve tasarımlar arasında bağlantı kurmak için metalleri de kullanabilirsiniz.

2. Sürekli ve Kalıcı Tasarım:

elegant interior design

Uzun bir süre, tasarımlar belirli değişen ve yenilenen tasarım etrafında dönmüştür, bu yıl çevre dostu iç tasarımlar için harika bir yıl.

Mimaride süreklilik, şekil ve işlevi bir araya getirmesiyle bilinir. Bu nedenle iç tasarım öğelerini büyük boyutlarda, yüksek kalitede kullanarak ekosistem üzerinde çok az etkili olması önemlidir.

2016 yılında iç tasarım öğeleri ahşap ve taş. Kullanımı kolay ve uzun ömürlü malzemelerdir.

Bazı aileler, dijital ekranların önünde uzun saatler geçirmeyi bırakmaya ve bunun yerine kitap okumaya, arkadaşlarıyla ve aileleriyle sohbet etmeye ya da sadece rahatlamak gibi daha iyi alternatifler aramaya karar verdiler. Bu sebeple bu yıl oturma odalarının iç tasarımları dijital ekranlardan arınmıştır.

3. Doğayı Eve Getirmek:

home interior decor design

Bu, duvara veya işlenmiş mobilya kumaşlarına manzara fotoğrafları ve tablolar ekleyerek yapılabilir.

Doğal kumaşların doğal renklerde kullanılması tercih edilir, çünkü daha güçlü ve daha dayanıklıdır.

Doğal kumaşların uzun süreli etkisi, onları yemek odası ve oturma odası gibi çok fazla hareketin olduğu yerler için uygun hale getirir.

Ayrıca son olarak, 2016, çiçek ve hayvan baskılarından dekore edilmiş bitkilerden esinlenen dekorasyonu geri getiriyor. Tüm odayı onlarla süslemek yerine, onları bir veya iki parçada kullanmak, bu dekorun güzelliğini vurgulayacaktır.

4. Fantastik Geometrik Şekiller

modern  Geometric decor design

Evinizi göz alıcı yapmak istiyorsanız, bunu evinizin herhangi bir yerine bazı optik efektler ekleyerek yapabilirsiniz ve bunu yapmak için bazı geometrik şekiller eklemekten daha iyi bir yol yok.

Geometrik şekillerle ilgili en güzel şey, onları her yerde kullanabilmeniz ve herhangi bir tasarımla birleştirebilmeniz, özellikle modern tasarımlarla mobilyaları ve modern dekorun aydınlatması için çok uygun ve yere geometrik şekiller eklemek, çağdaş dokunuş verir.

5. Doğal Yün

french interior design

Yünlü kumaşlar ve evde doğal yün kullanımı modern tasarımlarda yeni bir trend. Oturma odası, mutfak ve yemek odaları için diğer modern tasarımların yanı sıra evin etrafında dağıtılan birçok dekor ve tasarıma ayırt edici bir dokunuş katıyor.

Dekor araçları, her yaştan, özellikle gençler olmak üzere her yaştan insan için bir görev olan doğayı korurken, sürekli gelişimi takip etmek için daha işlevsel ve daha kaliteli hale geldi.
İlginizi çekebilecek makaleler