cloudfront
شركة ديكور فى اسطنبول

Uzun bir iş gününden sonra yatakta uzanmak, herkesin sahip olabileceği en mutlu ve en iyi anlardan biri.

ALGEDRA tasarımcıları, farklı zemin tiplerinden renkli duvarlara kadar (kişisel tercihlere göre renklendirilmiş) bir yatak odasında istenen şeyi elde etmeye çalışır. Ayrıca aydınlatmalar ve farklı çeşitler, şekiller ve yerler üzerinde çalışırlar; örneğin, tavanda, duvarda veya yan aydınlatmada. Yataklar ve dolaplar dahil en küçük ayrıntılara dikkat etmektedirler. ALGEDRA Interior Design'ın yatak odası için bazı yaratıcı fikirleri aşağıda belirtilmiştir:

modern bedroom design

1. Duvarlara ve zemine yansıyan sakin aydınlatma ile çevrili büyük bir yuvarlak yatak yerleştirildi. Büyüleyici bir atmosfer için şifon perdelerle kaplı geniş bir arka pencere, iki baston (bambu) sandalyenin ortasına yerleştirilmiş, doğal bitkiler ile büyük bir yan vazo ile dekore edilmiş bir parke zemin oluşturulmuştur.

large bedroom design

2. Döşemeli yatak başlığına sahip klasik bir yatağa sahip zarif bir klasik oda ve her iki tarafta duvarlara uyacak şekilde Fildişi renginde masa lambaları vardır. Klasik odayı, uyuyacak kısım ve rahatlatıcı oturma ve TV izleme alanı olarak iki bölüme ayırdık. Her iki bölüme de sıcaklık dağıtan bir kolon yerleştirildi. Aydınlatma, oturma bölümünün üzerinde uygun bir yüksekliğe ulaşan ve ahşap parke zeminin odayı izole etmesine, sıcaklığını ve lüksünü kurtarmasına yardımcı olan modern bir avize ile yatağı sakin bir dokunuş için aydınlatan alçı tavandaki kornişler kullanıldı.

ALGEDRA tasarımcıları, yatak odası için basit ama zarif ve lüks iç tasarım da farklı fikirler sunmaya devam edecek.

best bedroom

3. Alçak boy ahşap yatak (ceviz tartıları ile kaplı kayın ağacından) mümkün olduğunca fazla yer kazanmak için duvar dolabı ile basit bir tasarım başlık kullanıldı. Renkli kanepeler ve renkli mermer zemini kaplamak için orta boy bir halı ile rahatlamak için bambu sandalyeye yer verildi ve duvar hatlarını kaplayan tavan ışıkları ve geceleri aydınlatmak için yatağın üstündeki tavandan asılı bir ışık, ışığın ihtişamını yansıtan sakin ve ferahlatıcı renklerle kaplı perdeleri olan büyük bir kapıdan gün ışığı ile aydınlatma, zemin ve duvarlarla dekorasyon sağlandı.

wooden bedroom design

4. Sarı bir aydınlatmaya ve parlayan kristallere sahip bir avize, şeffaf şifon perdelerle çevrili basit tasarımlı bir yatak, yüksek masa lambaları ile hava etkilerinden korumak için şeffaf boya dokunuşlu ahşap tavan, yatağın her iki tarafını ve perdelerin yüksekliğine uyacak şekilde durmaktadır. Ayrıca yerden tavana ahşap yer ve pencerede duvarlar ile tutarlı bir kitap okurken veya müzik dinlerken rahatlamak için kabarık renkli yastıklar ile rahat bir kanepe yerleştirildi.

ALGEDRA'nın tasarımcıları, değiştirmek için özel bir alan olduğundan emin olduktan sonra, yatakları kapının önünde olmasını sağlamak için yatak odaları için ahşap oyma ayrımlar ile verdikleri güzel etki nedeniyle oryantal bir dokunuş eklediklerinden, odanın içinde ne olduğunu göreceklerinden emin olurlar. 

Ahşap ayrımlar, oryantal, modern veya hatta batı dekoru gibi her türlü dekora sığabilir, çünkü üzerindeki oyma ve resimleri herhangi bir dekora uyacak şekilde değiştirmek kolaydır.

classic bedroom design

5. Yatak başlığında sanatsal bir resim oluşturabilir veya sanatsal olarak döşemeye veya deri, bazen de ahşap kullanabilirsiniz.

Odada oturma için bir yer eklemek harika bir fikirdir. Dinlenme anları için aynı sandalye, kanepe veya sallanan sandalye eklenebilir.

wonderful bedroom design

6. Gizli ışıklara sahip dolap ve çekmeceler, yatağı hidrolik olarak indirme veya kaldırma kabiliyeti veya rahatlamanız gerektiğinde altına esnek yaylar ekleyerek yatağın titreşimini sağlamak için modern bir teknoloji kullanabilirsiniz.

7. Dolap yerine, kıyafetleri değiştirmek veya saklamak için özel bir odaya sahip olun, burası otomatik aydınlanma özelliği taşır ve kliması daha iyidir.
İlginizi çekebilecek makaleler