cloudfront
Best interior design company in İstanbul

Yemek alanı, ailenin bir yemeği paylaşmak için bir araya geldiği ve çoğu arkadaş ve misafirin vesilelerle ve davetlerde toplandığı yerdir. Bu nedenle bayanlar bu alana çok dikkat ediyor çünkü ev sahiplerinin tarzını ve doğasını yansıtacak bir yerdir. ALGEDRA olarak, yemek alanınızın klasik görünmesini sağlamak için bazı ipuçları derledik. Klasik yemek odası tasarım fikirleri için aşağıya kaydırın:

1. Fantastik ve lüks bir dekor yaratmak için altın ve siyah ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bölgeye asil bir dokunuş eklemek için profesyoneller tarafından yapılan el yapımı altın aksesuarları da ekleyin.

2. Bej ve kahverengi halı için “kirli beyaz”, aksesuarlar ve perdeler harika bir fikir. Beyaz perdeler de başka bir parlak fikirdir çünkü yemek alanına özel bir atmosfer ekler ve güneş ışığını engellemezler.

3. Cam kadehleri ve plakaları saklamak için cam dolaplar ekleyin. Bu dolap, klasik yemek alanında açık büfenin yanında temel bir parçadır. Bu, klasik yemek odasını modern odadan ayıran örneklerden biridir. Çok fazla kadeh ve tabak koymamaya odaklanmak önemlidir, böylece güzelliğini kaybederler.

luxurious dining room

4. Yemek odasının klasik karakterini birçok şekilde kullanabilirsiniz. Ev dar ve geniş alanlardan yoksun ama aile çok sayıda kişiden oluşuyorsa, yuvarlak bir ahşap ve cam masa, sandalyeler, ağır ahşap diskten oluşan bir yemek odası seçebilirsiniz.

5. Evin geniş alanları varsa başka bir form kullanabilirsiniz. Yemek odası için geleneksel sandalyeler eklenmiş büyük bir dikdörtgen masa kullanın. Kahverengi ve bej ile krem ve beyaz şeker arasına çeşitli renkler ekleyin: bu istenen hedefe ulaşacaksınız.

6. Açık bej ve kirli beyaz degradeler, altın aksesuarlar ve avize ile birlikte zarif ve çok yüksek sınıf bir görünüm oluşturur. Klasik bir yemek odası için mükemmel bir karışım yaratırlar. Duvarlara ve siyah kapılara gelince, bunlar beyaz boşlukları belirler ve odaya zarafet katar.

traditional dining room

7. Klasik tasarımlar aşırı dekorasyon detayları anlamına gelmez. Sadeliği ve klasik görünümü birleştiren birçok sandalye ve masa tasarımı vardır. Basit tasarımlarda sandalye ve masa ile lüks bir avize seçimi, net bir zarafet sağlar.
İlginizi çekebilecek makaleler