For Consultation

Blog

Bazen evimiz kaçmak istediğimiz bir sığınağa dönüşebilir. Ama bu alanı eğlenceli bir ilham fabrikasına dönüştürmek için astrolojinin gücünü hiç kullandınız mı?

Eski insanlar astrolojiyi yıldızların konumunu izleyerek gelecek hakkında meteorolojik bilgi almak için kullandılar. Ama gezegenin gerilemesini takip edip her yıldızı bilmek veya bir astrolog olmak zorunda değilsiniz.

Bazen, insanlar sizinle tanıştığında, burcunuzu dakikalar içinde tahmin edebilirler. Öyleyse neden dekorasyonunuza yansıtan bu özellikleri kullanmıyorsunuz?

Bugünlerde hepimiz mükemmel bir tatili hak ediyoruz ve tatildeymiş gibi hissedeceğimiz odalar tasarlamak istiyoruz. Burcunuza mükemmel şekilde uyacak bir dekorasyon önerisine ne dersiniz?

İşte sizin için önerdiğimiz burçlara göre ev dekorasyon fikirleri:

Oğlak burcu

Oğlaklar çalışkan ve mükemmeliyetçi bir burç olup geleneksel detaylara düşkün bir yapıya sahiptir.

Interior Design Companies

Hem sofistike hem de lüks detaylara göre dekore edilmiş bir ev Oğlak burçlarının evi olabilir, bu nedenle geleneksel, klasik aksanlardan lüks ile aldığı güçle göz alıcı bir tarz olan klasik çizgilerin kombinasyonu, onları etkileyecek bir ev dekorasyonunun başında gelir.

Kova

Bu kez, kendini geliştirmeyi önemseyen hedonistik vahşi çocuk, sanatsal faaliyetlerin olmazsa olmazlarından ve modernizm tutkusunu tanımlar ve kova kendini keşfeder. Yani kendinizi eğlendirmek için bir yol bulmak zorunda değilsiniz, eğlence sizsiniz!

Mobilya, dekoratif aksesuarlar, eğlence ve gösteriş, Kova için evinizi dekore ederken rahatlığa önem veren anahtar kelimeler olacaktır.

Interior Design Companies

Sınırsız, engel tanımayan kişiliğinizi ifade etmenize yardımcı olan canlı, geometrik desenler, soyut sanat ve mobilyalarla evinizi tamamlayın.

Balık Burcu

Balık burcu evi, ziyaret etmek isteyenler için bir sosyal aktivite alanıdır. Lüks ve son derece rahat hisseden Balık burcu, evinin konforunun tadını çıkarmak ferahlatıcı bir etkiye sahip olacak.

Evlerinde her zaman havadar bir esinti yaratacak ve bahar mevsiminde olduğu gibi hissettirecek bir ülke iç tasarım stili, Balık burcunun ruhunu yansıtıyor!

Interior Design Companies

Evinizi dekore ederken bol miktarda sakin, doğal renkler ve yumuşak ev dekorasyon öğeleri ekleyin, ipeksi yastıklar ve rahat jüt halıları ile kendinizi şımartın.

Koç

Hayatı seven Koç'un ev dekorasyon tarzı olumlu etkilerle dolu olmalıdır.

Ev dekorasyonunda minimal stil kullanmayı seven bu burç, ruhundaki rengi de yansıtmalıdır.

Interior Design Companies

Bu nedenle, Koç için en uygun ev dekorasyon stili kesinlikle İskandinav tarzının basit çizgilerinden geçer.

Boğa Burcu

En sevdikleri renkler arasında toprak tonları olan Boğa burçları için basit ama dikkat çekici bir dekorasyon stili uygun olacaktır.

Interior Design Companies

Eril bir stil ile geçmişi ve bugünü harmanlayan modern bir iç tasarım stili olan endüstriyel tarz, bu burç için çok ikonik bir stildir.

İkizler burcu

İkizler her zaman enerjilerini sosyal ve entelektüel alanlara yönlendirir; ama bu sefer kendinizi dinlemeyi seçin.

Bu yoga veya kendine dönüş olabilir, kişiliğinizi değiştirme ve geliştirme ve yolunuza devam etme zamanı!

Interior Design Companies

Duvarlarınızı enerji verici bir renkle inşa etmek ve boyamak istediğiniz şey için bir grafiğe dönüştürün veya sanatsal tarafınızı beslemeye yardımcı olmak için evinizi bitkilerle doldurun.

Tasarım çalışmalarınızı ister evde ister bir sanat stüdyosu veya bir yazı stüdyosu olarak geniş bir alan yaratmaya odaklayın.

Yengeç

Kendi gibi samimi ve davetkar bir dekorasyon tarzı, Yengeçler için uygun olacaktır.

Nötr renkleri tercih edin ve bu samimi efekti oluşturmak için pastel tonları kullanın.

Interior Design Companies

Ev dekorasyonunda dekoratif ürünlerden yardım almayı seven bu burç insanının, renk paletini parlak, hafif ve basit tutarak çok sayıda doğal doku kullanması ve mavi tonlarıyla yenilemesi gerekiyor.

Aslan

Estetik ağırlıklı bir ev dekorasyon stili ve egzotik efektlere sahip burç için zarif detaylar ve eklektik bir sanat eseri ile dekore edilmiş olağanüstü dekoratif ürünler en ideali!

Gücünü aksesuarlardan alan zamansız bir dekorasyon stili, günlük yaşamdaki detayların dikkatini vurgulayan aslan burcuna uygun olacaktır.

Interior Design Companies

Ev dekorasyonunuzda benzersiz zevklerinizi herkese gösterecek bohem tarzı bir iç tasarım, sizi yansıtan stillerden biridir.

Başak burcu

Temiz ve düzenli bir alan Başaklar için son derece önemlidir, bu nedenle verimli bir şekilde zaman geçirebileceğiniz bir ev oluşturun.

Kitaplarla dolu yalın, açık raflar mükemmel bir dekor sağlar, renk paletiniz sade ve doğal özellikler içermelidir.

Interior Design Companies

Bej, gri, beyaz, siyah gibi nötr renklere karşı büyük bir arzusu olan Başak burcu için en doğru dekorasyon tarzı, ayrıntıların düşük olduğu ancak zarafetin yüksek ve tarafsızlığının olduğu basit ve sade dekorasyon tarzı ve yumuşak renkleri vurgulanmasıdır!

Terazi burcu

Terazi burç farklı, yaratıcı eserler ile ilgileniyor ve genellikle renkli ayrıntıları tercih ediyor.

Tropikal iklim detaylarının bu canlı ve zarif aksanları, farklı olmayı seven ve yüksek ve pozitif enerjilerini yansıtmak isteyen ölçekler için çok uygundur.

Interior Design Companies

Sarı, mavi, yeşil renklerin yoğun bir şekilde kullanıldığı hoş dekorasyon stillerinden biri, Terazi'nin istediği yaratıcı atmosferi yansıtıyor!

Akrep burcu

Doğanın huzurundan faydalanmayı seven Akrep, sade ve doğal esintili dekorasyon eşyaları kullanmalıdır.

Buna ek olarak, evde kahverengi, siyah, beyaz, gri renkler uygulayabilen dekorasyon tarzı ile sakin bir atmosfer sunan dekorasyon stillerinden biri onlar için uygun olacaktır.

Interior Design Companies

Yatak odasına büyük önem veren akrepler, yatak odası iç tasarımında kumaş, sık dokunmuş kumaşlar ve ipek gibi yumuşak malzemeler eklemelidir.

Yay Burcu

Evde oyun geceleri planlayarak veya arkadaşlarınızı barbekü için davet ederek sahip olduğunuz arkadaşlığı geliştirin.

Interior Design Companies

Kokteyller, konforlu mobilyalar ve bitkilerle oturma odanızı canlı ve davetkar bir ortama taşıyın.

Daha fazla bilgi için iç tasarım çalışmalarımıza bakın.