For Consultation

Blog

Modern kıyı tarzı, çağdaş, gündelik tasarımın merceğinden bir deniz yolculuğunun huzur ve konforunu kanalize eder. Bu alanlar, plaj konforunu fısıldıyor ve ciddi bir gelişmişliği kucaklıyor.

Modern sahil dekoru, geleneksel kıyı ve deniz tasarımının klasik unsurlarını modern, çağdaş tarzın kartviziti haline gelen zarafet ve tazelik ile harmanlamaktadır.

interior design

Rüya gibi bir plaj tatiline ilham veren şey bu iç tasarım tarzıdır. Tek kelimeyle kıyı tasarımı, kumsal ve denizciliğin en iyi kombinasyonu olarak tanımlanabilir. Tasarımında okyanusun güzel tonlarını kullanan sahil tasarımı, en sevdiğiniz tatilin rahat atmosferini evinize getiriyor.

living room design

Plaj dekor stiline yeni bir soluk getirmek için bir plaj kaçamağının dinginliğini çağdaş bir dokunuşla harmanlayın. Bu modaya uygun iç tasarım stilinin unsurlarını keşfedin ve bu rahatlatıcı estetiği evinize nasıl dahil edeceğinizi öğrenin.

interior design company

Havadar dokunuşlar, doğal vurgular ve canlı, ışık dolu bir renk düzeni ile rahatlatıcı bir his yaratın. Klasik sahil stili, dengeli bir atmosfer için daha yumuşak tekstillerle rattan veya hasır gibi malzemeler kullanır. Endüstriyel metal parçalar veya rustik çiftlik evi kaplamaları gibi sevdiğiniz diğer tasarım stillerinden öğelerle çalışarak alanınızı daha da özelleştirin. Daha az-çoktur yaklaşımını benimseyin - amaç, modern sahil alanınızı gerçekten havadar ve rahat hissettirmektir.

interior decoration

Renkler

Çoğu kıyı ve deniz bölgesi, koyu mavi tonlarını beyaz veya fildişi ile dengelemek için değişir. Bu görünüme modern bir bakış için geleneksel kıyı renklerinin sessiz versiyonlarını deneyin. Açık ve havadar maviler, yumuşak mercanlar, canlı beyazlar, bulutlu griler ve kumlu bronzluklar gibi sakinleştirici duygular getiren kumsal tonları düşünün. Renk paletinizdeki sessiz tonlar ve bol miktarda nötr, modern bir sahil alanı için gerekli olan minimalist hissi korumaya yardımcı olur.

interior design companies

Mobilya

Yüzyıl ortası ve çağdaş tasarımın zarif silüetlerini ve temiz çizgilerini, yıpranmış ahşap, keten döşeme ve hasır gibi seçkin kıyı unsurlarıyla harmanlayan mobilya parçalarını arayın. Büyük boy slipcovers, deniz baskılı kumaşlar ve aşırı detaylı yapı hissinden kaçınarak alanı daha modern bir eğimde tutun.

decor company

Dekor

Modern kıyı bölgelerinin cüretkarlıktan yoksun olabileceklerini, dokuda telafi ediyorlar. Mekanınızdaki modern ve kıyı etkileri arasında doğru dengeyi yakalamak için plajın çeşitli dokularını kanalize etmeli ve dekorunuza eklemelisiniz. Yatıştırıcı bir hava katmak için doğal elyaf kilimler, plaj yastıkları, ip aksan, deniz kabukları, palmiye yaprakları, deniz otu ve deniz camı arayın. Kıyı veya denizden ilham alan duvar sanatı için daha soyut, çağdaş parçalar veya rahatlamaya ilham veren okyanus renklerine sahip basit tasarımlar seçin. Ağır deniz dekorlarından veya yoğun desenlerden kaçının ve alanınızın kiç veya abartılı görünmesini önlemek için hafif bir el kullandığınızdan emin olun.

decor companies

Modern kıyı tasarımının unsurlarını keşfettiğimize göre, evinizdeki kendi sakin kaçışınızı şekillendirmek için çağdaş ve kıyı parçalarının ideal karışımını yaratmaya hazırsınız. BAE, Dubai, Londra, Katar, İstanbul, İngiltere, Afrika ve New York'taki en iyi iç tasarım şirketi Algedra ile hayallerinizi gerçekleştirmek için mobilya, dekor ve daha fazlasını keşfedin.

home decor

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin.