cloudfront
En iyi iç mimarlık şirketi istanbul

Evinizde otantik bir İngiliz kır evi dekorasyonu tasarlamanın yolu, rahat ve rustik bir his yaratmaktır. Rahatlık günün düzenidir, eksantrik desen teması ve klasik ve çağdaş mobilyaların karışımı ile bunu  sağlayabilirsiniz.

Ev dekorunuz için gerekli İngiliz kır tarzını yakalamak için renk paletinize, kumaşlarınıza ve yer döşemelerine bakmalısınız. Tipik bir çağdaş evde bulacağınızdan daha koyu tonları tercih edin - döşeme için koyu kahverengi ve kırmızı tonlar ararken duvar kaplamaları ve kumaşlarda desenler kullanmalısınız.

Perdeler, masa ve koltuk kılıfları, çiçek temalarından en iyi şekilde faydalanmalıdır ve sonbahar hissine sahip olanlar stile en uygun olanlardır. Chintz kumaşlar, püsküller, saçaklar, ekoseler ve süslemeler kullanılabilir.


English country home decor

Mobilya ile ilgili olarak ise, pirinç aksesuarlar ile ahşap mobilya kullanmak gerekir. Çam ve meşe kitaplıklar koyu lekeli ahşap dolap ve masanın yanı sıra, kanepeler ve sandalyeler kadife veya deri ile kaplandığında en iyisidir - şık Chesterfield kanepe ideal seçimdir. Aşırı konfor, anahta noktadır ve tüm mobilyalar rahat ve kaliteli olmalıdır.

İşte mevcut evinizi İngiliz kır tarzına dair bir ipucu verecek şekilde uyarlamak için kullanışlı ve basit ipuçları:

 English Style Wooden Furniture

Karıştırın ve kumaşları eşleştirin, minderleri kullanarak odanıza doku ekleyin, farklı renkler, stiller ve desenler arasından seçim yapın. Muhteşem bir görünüm için, çiçek baskılarını veya elle işlenmiş kumaşları tercih edin.

Panjurlardan kaçının ve perdeler kullanın. Kadife veya bitkisel kumaşlardan yapılanlar, görünümü yeniden yaratmada en etkili olanlardır.

Kahve sehpalarını örtün ve kaplama kumaşının zemine tamamen ulaştığından emin olun. Üstte masaları küçük süs eşyaları veya çiçek vazolarıyla süsleyin.

Odanızı antikalarla dekore edin. Antika fuarlarından mobilya ve süs eşyaları kullanarak, İngiliz kır temalı ev için ideal bir görünüm sağlayabilirsiniz.

İngiliz country tarzı, ancak her detayın yerinde olması durumunda tasarımına layık görünmektedir. Tasarımcılarımızın sizin için İngiliz Kır tarzında gerçek bir şaheser yaratmasına izin verin.Bugün bize 00971528111106 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
İlginizi çekebilecek makaleler