For Consultation

Blog

Kadınlar bir araya gelmeyi ve eğlenmeyi çok seviyorlar, bu yüzden bir kadın meclisi, sadeliği ile bilinen erkek meclisi olarak tasarlananlardan farklı olup onda her şey yumuşak ve güzel görünmektedir.

Çizgili kanepeler dekora cesurca bir hareket katacak ve herhangi bir renk veya kumaşa uyacaktır veya modern sofistike bir görünüm için duvarda çizgiler de kullanılabilir.

beautiful women majlis design

Mobilyadaki en yaygın desenlerden biri hayvan baskılarıdır, deri mobilya ve hayvan baskıları olan bir oda tasarlamak kolaydır, ancak bu malzemelerin yüksek kalitede olması önemlidir.

Tüy yastıkların kullanılması, özellikle rastgele renk ve desenlere sahip olmaları durumunda rahatlık ve keyif katacak, bu yastıklar meclise modern ve hayati bir görünüm verecektir.

Parlak renklerdeki mobilyaların kullanılması, meclisinizi daha parlak ve konuklara daha rahatlatıcı bir hale getirecektir ve meclisin birleşik görünmesi için yastıklardaki renkleri birleştirebilirsiniz.

luxury majlis interior design

Beyaz ve siyahın birleştirilmesi ortama lüks ve incelik katar, ancak bu renkler soğuk renklerdir, bu nedenle onları, ortama sıcak ve neşe katmak için sarı veya başka bir tonda sıcak bir üçüncü renkle karıştırın.

Daha fazla lüks ve zerafet için, lüks tasarımın rengi olarak bilinen klasik altın rengini kullanın, mobilyada, aksesuarlarda, duvar kağıdında veya hatta lambalar ve avizeler gibi aydınlatmada kullanın, bu renk bir kez ortaya çıktığında görünümüne anında şıklık katar.

İçinizi ısıtan ve rahat bir meclis için, yere bazı yastıklar saçın ve küçük bir sehpa ekleyin.