cloudfront
ALGEDRA'nın En İyi ve En Yeni Ahşap Yatak Odası Tasarımları

İç tasarım şirketi

Ahşap en iyi malzemelerden biridir, mekana sıcaklık ve güzellik katar, bu yüzden birçok iç tasarımcı kullanmayı bırakamaz ve tasarımlarına dahil eder, evinize, özellikle yatak odasında kullandığınız her yere mükemmel bir şekilde uyar.

Döşeme veya duvar gibi bazı kısımlarda ve odalarda veya aynı anda her ikisininde de ahşabı kullanabilirsiniz, aynı zamanda yatak, gardırop  gibi mobilyalarda da kullanabilirsiniz.

İç tasarımın birçok yolu vardır ve aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir malzeme grubu vardır. İç mekanlara birçok yaratıcı şekilde ahşap eklenebilir. Odanın duvarlarında ahşap veya basit mobilyalarla ve ahşap panellerle bir yatak odası oluşturabilirsiniz, ahşap doğal bir bir atmosfer yaratıp hayallerinizin yatak odası olarak kabul edilebilir.

night stands and wardrobes

Lüks bir yatak odası tasarımı için, yüksek tavandan başlayarak yatağın ön duvarına kadar uzanan ahşap paneller kullanarak, kendisiyle, doğal ahşap tavan arasında bağlantı kuran farklı bir yatak arka planı oluşturun.

Ahşabı kullanmak illa ki kahverengi ahşabı kullanacağınız anlamına gelmez, rahatlatıcı bir renk olarak kabul edilen gri ve maviler gibi pek çok farklı ve sıradışı ahşap renkleri vardır, bunlar ortak bir renk değildir, ancak son zamanlarda çok dikkat çekmektedir.Aynı renkte mobilyalar ile bir yatak arka planı ile oda ilk başta garip görünecek ama zaman içinde odada her zaman kalmak istiyorum diyip çok sakin hissedeceksiniz.

Eski rustik stil, duvarlar ve tavanlardaki doğal sert ahşap hissi, tasarımın yaratıcılığını yansıtacak ve dekora sıcak bir atmosfer sağlayacaktır. Kahverenginin tüm doğal tonlarına ve içine giren kum tonlarına bakmaktan keyif alacaksınız. Ahşap doku içindeki turuncu gölgelerden etkileneceksiniz.

wood panels

Kullanılan mobilya ahşabına özen göstererek odanıza yeni ve daha iyi bir görünüm kazandırabilirsiniz.

ALGEDRA tasarımcısı, yatak odanız için Meşe veya kayın ağacını kullanmanızı önerir. Her ikisi de pahalı ev mobilyaları yapan değerli bir ahşap türüdür ya da çoğu yatak odasında mobilyalar kendine özgü klas bir görünüm sağladığı için maun ağacı seçilir.

Odanızdaki ahşabı nasıl kullanırsanız kullanın, odanızda ki yatağın ahşap yan masasına ek olarak uzun ve koyu ahşap, yatak odanın görkemli görünmesini sağlayacaktır.

distinctive classy look

Ev, uzun yorucu bir günün ardından kişiye özel güvenli bir sığınak gibidir, bu yüzden rahat bir mobilya seçmelisiniz.
İlginizi çekebilecek makaleler