cloudfront
En iyi iç tasarım şirketi istanbul

Sonbahar geldiğinde, ağaçlar sonbaharın güzel tonlarına bürünür. ALGEDRA tasarımcıları sıcaklık ve zarafet yayan bir ev için sonbahar renklerini seçti. Kırmızımsı kahverengi, bu sezon için en uygun renk. Aynı zamanda diğer sonbahar renkleri ile tutarlı, uyumlu ve villalar, büyük bir ev veya ağaçlar ve doğa ile çevrili bir kale için en uygunu.

 Red Exterior Wall

Kırmızımsı kahverengi, çoğunlukla ahşap renk ve tuğla çatı ile birlikte inşaatın ara yüzüne boyanır ve tuğlalar, pencereler, ahşap kapılar ve diğer güzel sonbahar renkleriyle süslenmiş duvarlarla birlikte güzel bir portre oluşturur. Kırmızımsı kahverengi, bej ve altın sarısı kullanılır.

 Exterior Color for Fall

Bu renk “kırmızımsı kahverengi” çok yüksek bir zevk ve sanatsal duyu gerektirir, böylece tutarlılığı ve uyumu başka bir renkle birleştirebilirsiniz, bu nedenle ALGEDRA tasarımcıları bu rengi başka bir uygun renk ve uygun atmosfer ile birleştirmede uzmanlaşır. Her yer, onunla iyi bir şekilde birleşen belirli bir renge veya onunla ilişkilendirildiğinde çirkin olmaktan ziyade çekici bir renge sahip olur.

Kırmızımsı kahverengi renk, körfezdeki çöl evleri ve altın kumsallar ile iyi bir şekilde birleşir. Plaj evleriyle bile tutarlıdır, çünkü altın veya altın sarısı bulduğunuz her yerde bej ve koyu kahverengi, kırmızımsı kahverengi izlerde bulunabilir. Doğru kullanılmazsa ev renklerine hâkim olabilecek çok cesur ve güçlü bir renk. Bu nedenle ALGEDRA tasarımcıları, bu rengi belirgin bir renk yerine sakin ve zarif bir ikincil renk olarak tercih ediyor.

Bu renk muhtemelen tüm dış çatıyı, kapıyı ve pencereleri başka bir dış renkle kaplayabilir.

Bu renk, diğer dış renkleri bir araya getiren ve güzelliğini vurgulayan bir zincir olarak çalışır. Işıklar bu rengi özellikle parlak bir şekilde parıldayan parlak güneş ışığını tamamlar ve vurgular ve ayrıca geceleri sentetik aydınlatma güzelliğini tamamlar ve zarafetini yayar. Doğa bu rengi de tamamlar, ağaçlar ve güller özellikle turuncu ve kırmızı güllerle uyum içinde birleşir.

 Exterior Landscape for Fall

Ara yüzler ve ahşap evlere gelince, kırmızımsı kahverengi baskın renk olmamalıdır. Kapılarda ve pencerelerde kullanmak yeterlidir, ya da bir parçasını onunla boyayabilirsiniz, ancak evin geri kalanını farklı renklerle ve güllerle yeşille kaplı bir çitin olması uygun olur.

Evin iç tarafında ise kırmızımsı kahverengi, sıcaklık ve yakınlık yayarken şömine duvarında iyi bir uyum yakalar. Ayrıca ilham verici ve motive edici bir renktir ve siyahla karıştırıldığında daha az resmidir. Kırmızı, sarı ve kahverengi renkler karıştırıldığında 60'ların atmosferini sağlarlar. Bu renk tüm gradyanlarıyla birlikte tek bir yerde kullanıldığında sıcak bir atmosfer sağlar. Mutfak, oturma odası ve yatak odaları için en iyi renktir. Kahverengi rengi sevenler miras ve geleneklere olan sevgileriyle bilinir.
İlginizi çekebilecek makaleler