For Consultation

Blog

Bugün oturma odası daha az işlevsel ve daha resmi hale geldi, ancak aile odası; aile ve arkadaşlar için eğlence amacıyla toplanmak, film izlemek veya sadece uzun çalışma gününden sonra dinlenmek için kullanılan bir yer haline geldi. Çünkü bu alanların herhangi birinin tasarımı, hayatınızdaki bu odalardan hangisinin hangi rolü oynanacağını açıkça anlamalıdır. Her birini nasıl dekore edeceğinizi belirlemek için onları nasıl kullanacağınızı anlamalısınız

Şimdi daha az kullanılan resmi oturma odasında, büyük bir kanepeye göre birden fazla koltuk kurmak için en iyi çözüm olabilir. Aile odasında ayrıca oyunlar ve TV izleme gibi ek aktiviteler için bir dizi yüksek arkalıklı sandalye ve rahat kanepeler gerekebilir.

Family Room

Stil her zaman önemlidir, ancak yaşamınızda işlevsel olarak çalışacak bir şey satın almak önemlidir. Daha az zaman alır ve tüm seçenekleri numaralandırır ve ödeyebileceğinizin en iyisini alırsanız daha ucuz olur.

Sofa For Family Room

Mesela aile odasında her şey rahat ve işlevsel olmalıdır. İşte ALGEDRA Interior Design'dan aile odalarına dair bazı örnekler:

Family Room 1

Family Room 4