cloudfront
En iyi mimarlık şirketi istanbul

Çok fazla para harcamadan, evinizin görünümünü ve sanatsal işlevini artırmayı mı planlıyorsunuz? İşte ALGEDRA iç mekan tasarımcılarından tüm görünümü nasıl değiştireceğiniz ve mülkünüze nasıl değer katacağınız konusunda 10 basit tavsiye:

1. Evin içerisinde kullanılan kumaşların değiştirilmesi, evinize yeni bir his ve hava kazandırabilir. Örneğin altın, ihtişam ve refah ile ilişkili lüks bir renk. Genellikle lüks Victoria ve Fransız saraylarında görülür. Altın rengi, özellikle klasik ve geleneksel olanlar için her türlü dekorla iyi bir şekilde birleşir.

Classy Fabric

2. Kanepenizin tasarımını tamamlayan yan ve orta masalara sahip olmak boş köşeleri vurgulayabilir. Sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmak için çiçekler, cam eserler veya aile resimleri ile seramik vazolar koymak için yan masalar kullanır.

3. Şömine odanıza şık ve lüks bir dokunuş katan başka bir parlak fikir. Yeniden oluşturmak istediğiniz temaya bağlı olarak, geleneksel ahşap yakma, elektrikli yakma şömineleri tercih edilebir.

4. Sanatsal heykeller, eserler, kişisel koleksiyonlara sahip cam dolaplar ayrıca köşelere, yemek odasına ve evin koridoruna dramatik bir etki katabilir.

Bright Living Room

5. Tam duvar alanine ihtiyaç duyan resimler mekana ihtişam ve özen katar.

6. Ev dönüşümü söz konusu olduğunda aile oturma odanız oyun değiştiricidir. Her gün en sık gördüğünüz alandır. Sandalyenizin veya kanepelerinizin renklerini denemek ve açıları yeniden düzenlemek evin yeni ve ferahlatıcı bir görünümünü sağlayabilir.

7. Mermer, desen veya ahşap işçili tasarımlarda masa lambalarının kullanılması ve boş köşelere yerleştirilmesi, mekanınızı bir çırpıda yeniden şekillendirecektir.

wooden-crafted designs

8. Avizeler farklı şekil ve boyutlarda, mekana her zaman şıklık ve lüks katacak ve istediğiniz atmosfere ulaşmak için aydınlatmasını ayarlayabilirsiniz.

9. Ahşap zemin, sanatsal desenli mermer fayanslar veya farklı yazıtlarla renkli halılar mükemmel görünümün anahtarıdır. Çoğu zaman, güzel bir halı ve bazı el yapımı mumlar, alanın sofistikeliğini ve mükemmelliğini tamamlar.

10. Yeşil bitkiler canlılık ve yenilenme hissi verir; büyük tencere kullanabilir ve uygun köşelere yerleştirebilirsiniz. İç mekan bitkilerini farklı büyüklükte ve doğrudan güneş ışığı alan yerlerde veya yatak odası veya yemek odası gibi karanlık yerlerde olduğu gibi diğer yerlere göre dikkatli bir şekilde seçmek isteyebilirsiniz.

Bir evi dekore etmek, özellikle sonucu tam olarak hayal ettiğinizle aynı gördüğünüzde eğlenceli ve tatmin edici bir deneyimdir. Ancak dikkatli planlama ve doğru tavsiyeler sayesinde, büyük bir sıçrama yapmak için çok büyük bir emek vermenize gerek kalmaz. Daha fazla iç tasarım fikri için tasarım galerimize buradan göz atın.
İlginizi çekebilecek makaleler