For Consultation

Blog

Bir villanın dış tasarımı evin tüm mekanlarına açılan kapıdır, evin sahibinin benzersiz olan kişiliği hakkında bir mesaj verir, bu yüzden burada ALGEDRA'da bu evrenin önemini anlıyoruz ve sevgili müşterilerimizin kendi bireyselliklerine uygun mükemmel tasarımı aramaya dalmalarına yardımcı oluyoruz.

İç tasarım şirketi

Klasik dış tasarım stili, çevreyi dekore etmek için sütunlara ve motiflere bağlı olduğundan, bu etmenler bu stil için gerçek bir fırsattır. Hafif dekoratif motifler kullanan birkaç sıradışı tasarım olabilir, ancak genel fikre sahip olursanız, boyut büyüyecek ve görkemli hale gelecektir.

İç tasarım şirketi

Simetri, klasik çağa egemen olan bir başka ana etkendir, bu nedenle dış tasarım temelde ana kapı ile başlar, daha sonra ise tasarım istediğiniz her zevke göre her iki tarafa eşit olarak inşa edilir.

İç tasarım şirketi

Şimdi iyi şeylere dalıyoruz! En büyük arzunuzu ortaya çıkarmak için, ALGEDRA'daki uzman mühendisler, klasik tarzdaki ilerlemenin dönemleri ile ilgili olarak dış mekan tasarımlarında tamamen kaplanmış görüntüler sergilemek üzere bir toplantı yapacaktı.

Farklı fotoğraflardan en beğendiklerinizi veya hatta en sevdiğiniz parçaları kolayca seçebilir ve yaratıcılığımızla villamız ve buna uygun dekoratif oymalar ile birlikte yepyeni bir klasik görünüm kazanacaktır.

İç tasarım şirketi

Renkler, büyüklük ve zerafet duygusunu ifade etmek için nötr tonlardan seçilmelidir, dış tasarımınız mükemmel zengin malzemelerle birlikte kolayca toplanabilir. Mermerlerin ve kireçtaşlarının klasik dış mekanlarda kullanıldığı bilinmektedir.