For Consultation

Blog

 Klasik bahçe veya klasik peyzaj kelimesini ne zaman duyduysanız, İngilizce veya Fransız kraliyet bahçelerinin bir görüntüsü bu kelimenin temsili olarak aklınıza gelir. Yani, villamızı tasarlamak için klasik dönemin hayranıysanız, o zaman onu klasik bir manzara stiliyle tamamlayabilirsiniz

Simetri, klasik bahçecilikte ana etkendir, çünkü tüm bahçe aynalı bir sanat eseri gibi görünmeli, masallardan dışarı çıkmış gibi, gözleri büyülemiş ve ruhu özenli detaylarla zenginleştirilmiş olmalıdır.

Peyzajdaki klasik tarz, ince mermerden yapılmış heykellerin ve çardakların sanat eserlerini içermekte olup, manzaraya klasik yaşam tarzı hayranları için uygun, epik ve çarpıcı bir görünüm vermektedir.

Klasik peyzaj, klasik dönemin dokunuşunu güçlendirmek için çok kesin bir önlemle planlanmış ve tasarlanmış ağaçları ve çalıları içermelidir.

Buradaki kesin çizgi, peyzajınızın lüks bir kraliyet yaşamını zevkle zarafetle ifade etmesi gerektiği ve ALGEDRA'da siz ve aileniz için bu kadar mükemmel bir atmosfer yaratma konusunda uzman olmamızdır.