For Consultation

Blog

Modern tarzdaki peyzaj tasarımı, evinizin etrafındaki tüm alana yayılan büyük miktarda yaratıcılığa sahip spontan sanat gibidir, işte yorucu bir günün ardından rahatlamanıza ve rahat etmenize yardımcı olacak kendi özel zevkinize mahsus olarak oluşturulmuştur.

Modern tarzın özel özelliği, her şeyi mükemmel bir şekilde yerine koyabilmesi için kısıtlama kurallarına sahip olmamasıdır.

İç tasarım şirketi

 

Tasarımdaki detaylarla rastlantısal görünebilir, ancak modern tarzın yaşamdaki tutkunuzdan ve zevkinizden yönlendirilebilecek kendi kuralları vardır.

İç tasarım şirketi

Bahçecilikte ahşap işleri, cam ve sanatsal yöntemler kullanılmaktadır. Çiçekler ve çalılar, yollar ve kaldırımlar çevresinde spontane bir şekilde kullanılmalıdır.

İç tasarım şirketi

Modern tarzda ki çardaklar, güzel akşamlar için uygun bir dış oturma alanı haline geldi ve harika aile toplantıları, çeşmeler, su panelleri modern peyzaj tarzında mükemmel bir özellik olarak öne çıkmaktadır.

İç tasarım şirketi

Buradaki önemli çizgi, peyzajınızın zevkli ve rahat bir yaşam tarzını sanatsal bir şekilde ifade etmesi gerektiğidir. ALGEDRA'da siz ve aileniz için mükemmel bir vaha yaratma konusunda uzmanız.