For Consultation

Blog

Hangimiz, potansiyelleri ile sınırsız veya mekan sınırları olmadan yaşanacak harika bir daireye sahip olmayı hiç düşünmedi. Çatı katı mükemmel bir seçimdir, çünkü hayalinizdeki iç mekan tasarımını uygulamak için seçtiğiniz yerin üstünde gökyüzü yer almaktadır. Gökdelenler ve binalar, genellikle tavana ekstra yükseklik sağlayan ve onu mükemmel yapan geniş alanlı bir Dubleks sistemiyle gelir.

İç tasarım şirketi

Aşağıdaki kente bakan, tüm duvarın üstünden geçebilecek büyük ölçüde geniş bir panoramik manzaraya sahip olarak bu görüşü dairenin dekorasyonu ile birleştirerek iç tasarım dünyasında sonsuz bir yaratıcılık kaynağı haline getirebilirsiniz. Klasik tarza baktığınızda, gökyüzünde dik bir görkemli kaleyi simgeleyebilir,klasik tarz takip etmek için mükemmel bir seçim olacaktır. Ayrıca isterseniz, iş dünyasında ortaya çıkan en büyük zihinlerin yarattığı en son devrimci fikirleri göz önüne alarak, çağdaş tarzın çarpıcı sanatsal detaylarına da göz atabilirsiniz. Bununla birlikte, ALGEDRA, temel ihtiyaçlarınızı bir çatı katına sahip olmaktan öte, basitçe karşılayacak başka bir bakış açısı seçti; bu bakış açısına göre, huzur ve sessizlik ihtiyacının tüm gürültünün üstünde durması MİNİMALİST modern tarzının en çok ihtiyaç duyduğu hizmettir.

 İç tasarım şirketi

Minimalist tarz panoramik manzaraya tamamlayıcı bir şekilde, modern bir sanat eseri dışında temiz, boş bir duvarla çatı katı dekorunun en yüksek özelliklerini ortaya çıkarır. Temiz duvarlar, dış görüntünün temeline odaklanmaya yardımcı olur ve onu görüntünün ortalanmış arka planına getirir.

 İç tasarım şirketi

Minimalist tarzın en temel niteliği karmaşanın olmamasıdır. Bu, stildeki anahtar kelimedir.Bu sayede hareket etmeden maksimum rahatlık sağlanır. Oturma odası mobilyaları asgari olarak, genellikle odanın köşesinde L şeklinde bir kanepe olarak kalacaktır ve geri kalanına alan bırakacaktır.

İç tasarım şirketi

Yatak odası bile temiz ve geniş bir modda görünecektir, oda dışındaki dolap ve diğer mobilya parçalarını düşürürken, bir giysi odasının içindeki tüm kıyafetleri ve aksesuarları gizleyerek yatak odasının göz yoruculuğunu ortadan kaldırması sağlanabilir.

İç tasarım şirketi

Çatı katı her zaman oturmak ve rahatlamak için küçük bir alana sahip olup küçük ev gibi bir bahçe sığacak şekilde tasarlanabilen bir dış terasa sahiptir veya aşağıya doğru bakabilmeniz için aşağıya bakan özel bir yüzme havuzu da yapabilirsiniz. Tüm kalabalıkların üstünde havada yüzebilmenin harika duygusunu hissedin.

İç tasarım şirketi