For Consultation

Blog

Ofis iç tasarımı için stiller, işlevsel görevlerine göre değişir.İç tasarım dünyasında genişleyen ve iç / dış tasarım işinde ortaya çıkan yeni trendlerin ve mükemmel fikirlerin hızlı bir şekilde yayınlanmasından bu yana, işiniz için doğru stili seçmek, bugün bir bulmaca haline geldi. Yeni fikirleri ortaya çıkarmak için tanıdık olan her çizgiyi aşmalı.

Biz burada ALGEDRA olarak müşterilerimize seçtikleri ürünlerde en iyisini sunmaya çalışıyoruz ve böylece her şeyi başlatan özgün stilleri gösteriyoruz ve ofisiniz için istediğiniz rüya tarzı, adım adım oluşturuyoruz.

Çağdaş tarz

Piyasadaki son trendleri, dünyanın dört bir yanından toplanan yaratıcı fikirleri, hayata açıklık ve tutkuyla bağlılığı ve diğer kültürlerin paletine ulaşmak için bir başlangıç ​​noktasını ateşlemeyi ifade eder. Ofis tasarımınıza uyumlu hale getirilmiş zengin detaylar, karakterinizi ve zevkinizi temsil edecek ve  yıllar boyu edindiğiniz tecrübe ve birikimlerinizle edindiğiniz bilgiyi gösterecektir.

Seyahat etmeyi sevdiğiniz ülkelerdeki seyahatlerinizden aldığınız  kültürel hediyelik eşyalar ve hatıralarınızı sergileyin. Bu stil, açıklığı ve esnek kişiliği olanların kendi dünyalarını başkalarına yansıtacaktır, ALGEDRA'da bu stili, daha iyi ifade edilebilmesi için sanat ve bilim adamlarına tavsiye ederiz.

İç tasarım şirketi

 Modern tarz

Bu stil sadeliği temsil eder ve ilgisiz nesneler ile düşüncelerin mekanın işlevselliğini ve dikkatini dağıtmasını önlemek için odağı temel unsurlara doğru yönlendirir. Pratiktir ve zevkli dekorasyon dokunuşlarını temel konularda içerir.

Bu nedenle hoş ve temiz duvarlar, arka planda daha az dikkat dağıtacak şekildedir ve konsantrasyona yardımcı olur. Ayrıca iç mekanda çok geniş bir alan tutmak, sadece kullanışlı mobilya parçalarını serbestçe hareket etmenizi sağlayacak şekilde ve gözlerinizi yormayacak şekilde yerleştirmek gerekir.

Bu tarz sizi ciddiye alacak ve doğru zaman çizelgesiyle hedeflere odaklanacaktır, Müşterilerinize ofisine girer girmez göstermeniz gereken tam olarak budur. ALGEDRA'da biz bu stili iş adamlarına tavsiye ediyoruz.

İç tasarım şirketi

Klasik Tarz

Bu stil, nesiller boyu geçen değerli mirasa sahip bir aile hattını da içeren, geleneklerin ve görkemli tarihin kokusunu gururla temsil eder. Ziyaretçilerinizin hak ettiğiniz saygı ile sizi selamlamasını sağlayacaktır.

Klasik tarz prestijinizi güçlendirecek ve etkinizi, hukuk, tarih ve politika alanındaki en sevdiğiniz kitaplarla dolu büyük bir kütüphane duvarı ile vurgulayacaktır.

Bu kütüphane, etrafınızı saran diğer kraliyet havası unsurlarını birleştiren görkemli masanıza odaklanacaktır. Bu tarz liderliği ve sorumluluğu yansıtır ve bu tarzı etkili amaçlara hizmet etmesi için tavsiye ederiz.

İç tasarım şirketi