For Consultation

Blog

Misafirler için üstün bir spa deneyimi hazırlamak ve sunmak, üstün bir tasarımla başlar ve bir spa için doğal renkler, sade mobilyalar ve minimal bir tasarım kullanmaktan daha iyi ne olabilir ? Misafirlerin memnuniyeti birinci öncelik olmalı, SPA için iç tasarım hazırlanırken müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmalı, SPA uygulanırken  ona uygun bir ortam ile  çevrelenmelidir. Bununla birlikte, minimalist tarz ve doğal malzemelerle uygun bir tasarım yaratılabilinir. Aydınlatma çoğunlukla rahat ve sakin hissetmek için açık geniş bir alana sahip olan doğal kaynağa odaklanmalıdır.

İç tasarım şirketi

Doğal bir bitki kokusu oluşturulmalı, mekan zing ve ferahlatıcı bir atmosferi yaratmada doğal ışığa katılmak için iç salon havasından da bir koku almalıdır. Küçük bir şelale, spa'nıza rahatlatıcı bir ses getirir. Doğa sesleri ve okyanus seçilebilir. Yumuşak bir müzik için dinlendirici enstrümanlar seçebilirsiniz. Flüt, arp ve keman sesi ruhu yatıştırmaya yardımcı olur.

İç tasarım şirketi

Eski Japonya’nın geleneksel iç tasarım felsefesini incelemek, mekanın enerji akışını daha iyi anlamaya yardımcı olacaktır. Japonlar doğal enerjinin önemini ve insanların yaşam kalitesini nasıl etkilediğini anlamıştı.

İç tasarım şirketi

Geçmişten gelen tecrübeleri kullanmak önemli olduğu kadar, modern yaşamın getirdiği  yeni konseptlerin modası da çok önemlidir. Modernizm ve lüks duygusu, minimalist tasarım özellikleriyle birleştiğinde etkiyi büyütecek olup alanın olumlu atmosferine katkıda bulunan önemli bir faktördür.

İç tasarım şirketi

Tasarımın planlaması akıllıca yapılmalı, konuklar çok fazla kesinti olmadan dolaşabilmeli ve  hedeflerine ulaşmada kolaylık hissetmelidir. Örneğin, tedavi odalarının yanına spor salonu yerleştirilmez. Spa ve personel ve depolama alanları gibi operasyonel yönlerini dikkate almak önemlidir. Çalışanlar ürünlere ve ekipmanlara kolay ve hızlı erişime ihtiyaç duyacaklardır.

İç tasarım şirketi