cloudfront
Doğal Taş Yapay Taşa Karşı

Doğal taş, Ürdün, Filistin, Suudi Arabistan ve Fas gibi farklı ülkelerden elde edilebilir. Şekillere, dokuya, renklere ve nemli dirence göre değişir.Su geçirmezlikteki en zayıf taş kumlu taştır, örneğin Suudi Arabistan'dan Riyad Taşı 3 farklı renkte çıkarılır. Beyaz, Sarı ve krem benzeri. Beyaz taş katı iken sarı ve krem benzeri taş kumludur. Ve bunları kullanma mekanizması, eski beton karışım şeklinin yerine, mekanik çerçeveyle değiştirildiğinden, pencerenin çerçevelerinde, her yerde, taşla süslemede pek çok olanak sağlayacak şekilde kullanılmaktadır.

İç tasarım şirketi

Bir villanın dış cephesi, İspanyol, Fransız ve hatta Damask dış tasarım tarzını yaratan bu taş sanatına maruz kalmaktadır. Doğal taş zamanla rengini değiştirme kusuruna sahiptir ve her taş türü farklı bir dokuya sahip olduğundan, su ve nem faktörlerinden etkilenir. Rengi tutma süresi 1 yıldan daha fazla uzayamaz ve bundan sonra taş, çevre yapısındaki elementlere bağlı olarak renk değiştirir, bu nedenle mimarlar taş yüzeyine uygulanan özel bir izolasyon maddesi kullanır.

İç tasarım şirketi

Yapay taş, yaşlanma kusurları hariç doğal taşı taklit etmek için mükemmel bir Alman fikridir, son zamanlarda Filistin'de binaları dış mekanda ve bazen de iç mekanlarda dekore etmek için kullanılmaktadır. Sertliği, doğal taşlara oldukça yakındır ve fiyat, maliyette% 35 -% 70'lik bir düşüşle önemli ölçüde daha ucuzdur, buna ek olarak, çevresindeki doğal etkilere karşı direnci yeterlidir.

 

İç tasarım şirketi

Özel renk üretiminde doğal taşı yener, arkası kaba olduğu için tasarımda mükemmel montaj sağlar, böylece kısa vadeli üretim de daha iyi yapışır. Bununla birlikte, burada yapay taşla ilgili sorun, farklı bir dekorasyon kullanımı için üretildikten sonra herhangi bir kesilmeyi veya tadilatı önleyen standart bir boyutta gelmesi ya da harap olmasıdır.

İç tasarım şirketi

 
İlginizi çekebilecek makaleler