For Consultation

Blog

İslam mimarisi ve İslami dekorasyon, diğer kültürlerden fikir, beceri ve teknolojinin asimile edilmesinin, bu sanat biçimlerinin karakteristik ve stil modellemesinde önemli bir rol oynadığı ortak bir tarihe sahiptir.

İslami iç mimari ve modern İslami iç mekân böyle bir süreç altında beslendi. ALGEDRA, İslami mimari tasarıma yeni örnekler oluşturmak ve modern İslam mimarisi binası olarak adlandırılan modern mimaride İslami dekorasyonun uygulanması için en son tasarım araçlarını ve fabrikasyonu kullanmayı başardı.

ISLAMIC ARCHITECTURE

Tasarım ahlakımız, bireylerin ve toplulukların ancak ihtiyaçları varlıklarıyla karşılandığında gerçekten yerine getirilebilecekleri anlayışına dayanmaktadır; pratik, sosyal, kültürel ve en önemlisi ilham verici ya da manevi. İnanılmaz İslami iç tasarım fikirleri için, resimleri birlikte yayınladık.

ISLAMIC ARCHITECTURE

İslami bir iç tasarım basit ama güzel olmalı. Sadelik güzeldir ve mimarlar olarak sadece ihtiyaçları karşılamak için eklektik bir tasarım çözümüne sahip olmanın kolay olduğunu biliyoruz. Sadelik disiplin ve incelik ile birlikte gelir, bu yüzden kolay değildir ve uzmanlaşmak için çalıştığımız bir şeydir.