For Consultation

Blog

- İnsanlar genellikle ön bahçelerine çok fazla dekoratif eşya koymaya kalkarlar, bu da doğal manzaranın güzelliğinden uzaklaştırabilir.

- Yanlış yere dikim, İnsanlar genellikle bitkileri için uygun güneş ışığını ve maruziyetini dikkate almazlar.

Ve ağaç dikmek söz konusu olduğunda ne kadar büyüyebileceklerini ve ne kadar alan olduğunu hatırlamanız gerekir.

Landscape design by ALGEDRA

- Birçok insan evin içindeki manzarayı unutuyor. Her açıdan neye benzediğini unutmayın. Bir resim gibi olmalı. Baktığınızda, güzel ağaçlar ve yapraklar ile çerçevelenmiş camı görmelisiniz.

- Bir bitkinin güzel görünmesi, aslında bahçenize ait olduğu anlamına gelmez. Birçok insan bitkileri toplarken yanılıyor. Filtrelenmiş ışık veya gölgeyle kendi arka bahçenizi ve sizin için en iyi olanı göz önünde bulundurmanız gerekir.

- İnsanlar hangi renk paletini istediklerini ve hangi renklerin birlikte iyi çalıştığını düşünmeli, evlerinin rengine bakmalı ve ardından onu gerçekten çerçeveleyen bir renk seçmelidirler. Çok güçlü olursa, oyalama neredeyse bir dikkat dağıtıcı olabilir.

- Bahçenizi mevsimlere göre planlamalısınız. Ev sahipleri bir kreş veya bitki bahçesine gittiklerinde, genellikle o zaman mevsimde olanları satın alırlar. Yılın belirli zamanlarında çeşitli çiçekler açar. İnsanlar kışın ve ilkbaharda mümkünse iyi görünecek bitkileri seçmelidir.

Landscape design by ALGEDRA

- İnsanların bahçelerini planlamayı düşündüklerinde yaptıkları hatalardan biri, onu sadece gün boyunca görselleştirmeleridir. Sadece bazı dış aydınlatma eklemek sadece vizyon ve harekete yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bahçeyi de popüler yapar.

- Plan olmadan bir çevre düzenlemesi projesi başlatmayın. İletişim için ALGEDRA’yı arayın.

 Landscape design by ALGEDRA