For Consultation

Blog

Burada, bir zamanlar büyük bir imparatorluğun 16. yüzyılın sonlarında yükselen Güneş ülkesinde tezahür ettiği uzak doğuya gidiyoruz ve Zen felsefesinden ve onun yolu olan, ondan ilham alan eski gölge ve ışık dansına katılıyoruz.

Kendinizi eski bir dansın senfonisini saran, yerden doğanın enerji akışını sağlamak için tasarlanmış evlerin merkezinde hissedebilirsiniz.

Oturma odası etrafında yürüyün ve konutta daha fazla alan ve açıklık sağlamak ve daha fazla ışığın geçmesine izin vermek için gerekli olmayan iç duvarların bulunmadığına tanık olun.

Günışığı kadar net bir şekilde, gizemli oyunlarını oynamak için enerji ve ışığa yol açmak için altlarındaki negatif alanı kullanan mobilya tasarımlarındaki sadelik ve güzelliği göreceksiniz.

Gözlerinizi etrafınıza çevirin ve ahşap, cam ve metalin temel elemanlarının kullanılarak, ne kadar güzel tasarlandığını görün.

beautiful bedroom furniture designs

Ahşap, duvarlarda ve tavanda iç içe geçebilir ve Japon tarzını tanımlayan evin iç mekanlarının sadeliğini yansıtır.

Cam ejderha dansı yaparken etrafta dolanıp korkuluk gibi dolaşan güneş ışığının yansımasının da yardımıyla geniş alan hissi uyandırın.

white glass and metal Japanese Style

Bu yalnızlık kalesini keşfetmeye ve doğal enerji akışının sizi ele geçirmesine izin vererek, ihtiyaç duyduğunuz ruhsal huzur ve sükuneti çağırmak için sizi dışarıya doğru yavaşça kaybolurken hissettiğiniz her yere oturabilirsiniz.

Bizi 00971528111106 numaralı telefondan arayın, içeride kendi seyahatinizi tasarlamanıza yardımcı olabiliriz.