For Consultation

Blog

Batı Avrupa kırsalında, hayatınızı renklendiren gözlerinizi dolduran bir sırt çantasıyla seyahat etmeyi hiç düşündünüz mü?

Yeni doğan Arap imparatorluğunun parlatan güneşinin batısındaki dağlarda, yeşil topraklara yayılan kar-beyaz dağ tepelerinden aşağı akan soğuk su kaynakları  bir zamanlar yıkılan Roma imparatorluğu tarafından fethedilmişti.

Rönesans çağı ortaya çıkmadan önce ki bu döneme daha yakından bakalım ve Avrupa medeniyetinde ki doğal zenginliklerinin ve karanlığın kombinasyonunu barındıran bir ortamın dramatik görünüşünü gözlemleyelim.

İçeri girelim ve şöminenin yanında oturalım ve sıcaklık ve rahatlık aradığımız yağmurlu günü, acele ve neşe dolu anılarımızı hatırlayalım.

Büyük, taş kale benzeri duvarlara yansıyan ateşin gölgede ki dansına bakabilirsiniz.

Kireçtaşları malzemede ve hatta granitte kullanılabilirken, koyu meşe panellerinin havası, duvarlarda iç içe geçer ve salonların atmosferini Ortaçağ döneminde ki kokunun bir benzeriyle karşılar.

 Arabian empire Medieval Style

Daha da yakınlaşın ve derin zengin renklerin etrafınızı koyu kırmızı, yeşil veya koyu altın renginin gözlerinize zevk veren görünümünün dramatik hissini daha odaklı bir şekilde belirtin.

Mekanda güzelce yerleştirilmiş mobilyaların ruhuna uygun sert ahşap, taş veya hatta döşemelerden yapılmış ıslanmış ayaklarınızın altındaki zeminini hissedin.

Mutfak aletleri ve banyolarda da kullanılabilen, demir veya okside bakır ile tamamlanmış koyu renkli meşe ağacı, tavandan sarkan güzel görünümlü avize ile birlikte etkili benzersiz bir görünüm veriyor.

Dekorasyondaki son dokunuş, camların yanlarına düşen ağır kumaşların olduğu kalın uzun perdelerle ortaya çıkacak, duvardaki sanatsal bir halı, tasarımınızın özelliklerini de boşa çıkarabilir!

heavy fabrics furniture decoration

Bütün bu düşünceleri yeniden değerlendirin, arzu edeceğiniz bir şey olabilir ve bize başvurmamız artık çok kolay.

Bizi 00971528111106 numaralı telefondan arayın ve kendi özel yolculuğunuza başlayın!