For Consultation

Blog

İtalyan tasarımları, her tasarımda üst sınıf zevkleri yansıtmasıyla, sanatı, kalitesi ve malzemeleri ile her zaman bilinmektedir. Mutfak bu tasarımların çok önemli bir parçasıdır. İtalyan tasarımı, aynı zamanda ünlü makarnaları ve lezzetli yemekleri ile İtalyan mutfağı ile de çok ünlüdür. Bayanlar için evin en önemli kısmı zarif, güzel ve rahatlatıcı olmalı. İtalyan tasarımları bu özelliklere sahip, modern dokunuşu basit klasik geleneksel malzemelerle birleştirir.

İtalyan mutfağı, doğru üst düzey tasarımlar da dahil olmak üzere etkileyici bir dizi özellik ve avantajı kendinde toplar. Ahşap ve metal ile doğru estetik cazibe sunan İtalyan mutfağına eklenen en yeni unsurlardan biri olan çelik veya alüminyum, mutfak tasarımında dokunuşunu birleştiriyor. Bej ile kahverengimsi sarı, yeşil veya koyu renkler veya siyah ve beyazın zarif kombinasyonu veya metal veya ahşap mutfaklarla grimsi renkler mükemmel bir seçimdir ve elbette, evin estetik alanlarına uyacak şekilde üst düzey aksesuarları olmayan bir mutfak yoktur. Bu aksesuarlar, metalik karaktere hakim olan karmaşık olmayan metallerle karakterizedir.

Italian cuisine Design

Modern İtalyan mutfaklarının çoğu paslanmaz çelik ve kuvars taşı, mermer ve granit gibi metalden yapılmıştır. Ayrıca su ve ateşle işlenmiş korunmuş ahşap gibi bazı doğal malzemeler içerir. Bu ham maddelerin kalitesi, stil ve hareket işlevselliği ile karakterize edilen modern mutfağı tanımlar.

Çoğu mutfak, mutfağın ortasında, gizli çekmeceler ve raflarla bir depolama alanı kazandıran bir tezgahı olan tasarıma sahiptir. Tezgahın yüzeyinde modern bir ocak ve bir lavabo vardır.

Genellikle tasarlanmış metal yüzeylerde veya ahşap ve metal çeliğin bir kombinasyonunda bir araya gelirler ve bazıları çoklu mutfak kullanımlarına uyan hareketli veya mermer yüzeylerdir.

İtalyan mutfaklarında lüks yemek takımı ve modaya uygun yemeklerden ve mutfak aletlerinden modern mutfağın gereksinimleri için yeterli mükemmel depolama alanı sağlayan yenilikçi fikirler mevcut.

modern Italian kitchens

Aydınlatma, İtalyan mutfağının güzelliğini ve lüksünü vurgulamada rol oynar. Klasik aydınlatma ünitesine sahip üst düzey avizeler, parke veya mermer zeminler ve dekore edilmiş bir İtalyan alçı tavan, zarafetin  yanı sıra yeni bir güzellik çizgisi ekler. Birlikte, mükemmel İtalyan görünümünü yaratır. Çiçekler ve mutfak bitkileri bu mutfakta bir yer kaplar ve doğa güzelliği ile bir dokunuş sağlar. En iyi sofistike İtalyan mutfak tasarımlarından biri, aydınlatmanın güzel resimlerini ve tasarımlarını yansıtmasını sağlayan bardak ve kapları gösteren cam kapılara sahip dolaptır.

Aydınlatma mükemmel olduğunda İtalyan mutfağının lüksü tamamlanır. Rüya mutfağı tasarlamak zordur çünkü en küçük ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir. Ama neyse ki İtalyan tasarımları bu sorunu rahat ve pratik lüks güzellikte bir mutfak tasarlayarak çözmüştür. İtalyan mutfakları, tasarımın basitliği ile karakterize edilmiş entegre bir ünite içinde çoklu görev ve model çeşitliliğinde uzmanlaşmıştır, bu nedenle mutfak sofistike ve lüks yayan bir resim veya heykel parçası gibi görünecektir.