For Consultation

Blog

Her lüks evde, gerekli olan bazı ürünler ve aksesuarlar vardır. Çok zarif ve lüks bir görünüm sağlarken evin görünümünü gerçekten etkilemektedir. ALGEDRA Interior Design tarafından seçilen ayın bazı lüks ürünleri:

Halı:

classic Carpet

Zeminleri örtmek, güzelleştirmek ve sıcak tutmak için bir dekorasyon parçası. Halılar birçok tipte ve biçimde gelir. Geçmişte, yüksek kaliteli malzemeleri ve doğru üretimi ile ünlülerdi. En iyi tip, kendine özgü tasarımları ve renkleri ile tanınan ünlü bir İran halısı olan Isfahan halısıdır. Üretimde en iyi yünü içeren Tebriz halısı, son derece çekici tasarımları, uyumlu renkleri ve iyi dokumaları nedeniyle ün kazanan Qum İran halıları takip etmektedir.

Girişe veya oturma odasına pahalı ve lüks bir halı ekleyerek evin görünümünü anında değiştirecek birçok başka etmen var.

 Mumlar ve mumluklar:

Candles and candle holders

Mumlar karanlığı aydınlatır ve evinizi özellikle tatlı parfümlü bir cennet gibi kokmasını sağlayarak rahatlamanıza yardımcı olur. İyi bir mum ve tütsü seçimi yaparsanız, altın, gümüş, ahşap ve diğerleri olsun, sıcaklık ve güzellik ve lüks atmosferi yayan küçük parçalara dönüşürler.

 Vazo:

Vases

Küçük bir kristal veya porselen vazo, boşluğa şıklık ve lüks bir atmosfer katar. Şekil ve tip, vazonun kapladığı boşluğa göre farklıdır. Örneğin; klasik bir dekora sahip bir zemin vazo kullanın. Hoş bir dokunuş vermek için boşluklarda kullanılabilir. İçine biraz çiçek ekleyebilir ve yemek masasına veya oturma odasına koyabilirsiniz, böylece dikkat çekmenin odak noktasıdır.

Sanatsal eserler:

Artistic artifact

Bunlar önemlidir, çünkü boşluğa güzellik ve parlaklık katarlar ve açılara, özgünlüğe bir tür mahremiyet verir ve ev sahiplerinin ayırt edici zevkini vurgularlar. Cam eserler, seramik, taş kullanmak ve dokunma ve renk ile denge ve özenle organize etmek daha iyidir. Küçük bir tavsiye, çok fazla eser kullanmaktan kaçının. Bir ya da iki eserle odayı doldurmak ve güzelliği ve zarafeti yaymak için fazlasıyla yeterli.

Gramofon cihazı:

Jeramavun device

Gramofon, XIX. yüzyılın ilk dönemini gösteren en ünlü sembollerden biridir. Antika parça, modern mobilyaların keskinliğini kırıyor, bu nedenle ya ünlü bakır renginde gramafon gibi öngörülemeyen bir dekor parçası ya da turkuaz rengi gibi pop renk parçasıyla yeniden boyanmış olanı en iyi fikirdir. Mobilya ve duvarlara uygun olmalıdır. Gramofonu antika dükkanlarında, bit pazarlarında arayabilirsiniz ve hoş bir sürpriz var ki, o da bazılarının hala şimdiye kadar çalışıyor olmasıdır.