cloudfront
En iyi iç tasarım şirketi İstanbul

Ev, herkesin gizlilik, konfor ve rahatlamaya sahip olduğu, herkesin güvende hissettiği bir yerdir.

Yorucu bir günün ardından ona geri dönmek, o yere ait olma ihtiyacını karşılayarak yenilik yapmak ve yaratma fırsatı verecek mahremiyeti ve ferahlığı hissetmek için güzel ve sıcak bir eve sahip olmak çok önemlidir. Sıcak ve samimi bir ev için bazı ipuçları:

Doğru aydınlatmayı kullanmak, odaya olan hissi değiştirmenin en hızlı yoludur. Örneğin, aynı tavan ışığını kullanmak soğuk ve kasvetli görünürken farklı renk ve aydınlatma tasarımları kullanmak, ev sahipleri ve misafirler için sıcak ve rahatlatıcı hale getirir.

Resimlerin seçimi kişiliğinizi yansıtmalıdır. Sanatçı veya kaynak, resmin sizin için ne anlama geldiği veya ona baktığınızda ne hissettiğiniz kadar önemli değil.

different colors and designs of lighting

Ayrıca pul ve enstrümanlar gibi diğer bazı şeylerin de kişiliğinizi yansıttığını unutmayın.

Anılar evinizden aldığınız en önemli şey ve evinizi otel olarak kullanıyorsanız onları alamazsınız. Evinizi ziyaretçilerinize ve misafirlerinize açın ve hayatınızı, evinizi ve hatıralarınızı onlarla paylaşın.

Kasvetli bir kutuya benzeyen küçük bir evde yaşıyor olsanız bile, büyük bir fark yaratabilecek küçük değişikliklerle hala samimi bir eve dönüştürebilirsiniz. Resim veya mobilya kullanın. Farkı hissetmek için büyük değişiklikler yapmak gerekli değildir. Küçük değişiklikler de iyidir.

Evinize bazı süslemeler uygulamak, sevdiğiniz bir eviniz olduğunu düşmenize yardımcı olacaktır. Bazı resimler veya aile ağacı eklemek, hatta çocuklarınızın yaptığı bazı güzel, sanatsal nesneleri paylaşabilirsiniz.

Ailenizin çerçeveli bir fotoğrafını duvara asın. Bazı güzel ve sıcak anıları geri getirerek odaya ya da koridora hoş bir ek sağlar.

 lovely artistic design

Odalarınıza biraz renk katın. Doğru renk seçimi, evi samimi sıcak bir yere dönüştürmek için büyülü bir etkiye sahiptir. Odanızı rahatlatmak için biraz cesur ve sıcak renkler kullanın.

Gramofon gibi bazı eski süslemeler kullanın. On dokuzuncu yüzyılın en ünlü sembollerinden biridir. Değişikliği hissetmek için modern bir odaya yerleştirin. Ünlü bakır rengiyle beklenmedik bir dekorasyon kullanın veya duvarlara ve mobilyalara renk grubuna uyacak şekilde kalın turkuaz ile yeniden boyayın.

Odaya bir ısıtıcı eklemek, arkadaşlarınızı ve ailenizi bazı meyve ve tatlıları ızgara yapmaya davet etmek gibi birçok harika fikir oluşturmaya yardımcı olur.  Bu oda içinde harika bir değişikliktir!
İlginizi çekebilecek makaleler