For Consultation

Blog

Oturma odası, yorucu bir günün ardından dinlenmeyi tercih ettiğimiz yerdir ve konuklar için bir karşılama alanı da olabilir. Bu nedenle, rahat ve sıcak bir atmosfere sahip olmalıdır. Duvar fotoğraflarına ve tablolarına dikkat etmeli ve çevredeki alana mükemmel şekilde uyduklarından emin olmalıyız.

Bilmeniz gereken ilk şey, duvar resmini abartı olmadan orta derecede kullanmaktır.

classic living room Interior

Oda stiliyle uyumlu olanları kullandığınızdan emin olun. Örneğin, klasik tablolar veya duvara monte halılar klasik mobilyalar için uygundur ve tablolar modern ise mobilyalar için uygundur. Sadece oda modern ve klasik tarzın bir kombinasyonu ise, klasik ve modern tablolar arasında bir araya getirebilirsiniz.

Yere yeni bir boyut kazandırmak için duvar resimlerini kullanabilirsiniz. Ancak, mobilyalarınızı arada sırada değiştirmek isterseniz, bu durumda, yeni mobilyalarla tutarlı olacak veya evinizdeki farklı bir alan için uygun olacak duvar resimlerini kullanmanız tercih edilir, böylece o alana yerleştirebilirsiniz.

Zaman kazandıracak seçim ilkelerinden biri, oda mobilyalarına uygun resimler kullanmaktır. Gelecekte odayı yenilemek istediğinizde bu resimler ilham kaynağı olabilir.

classic living room Interior

Oturma odası resimleri doğal manzara resimleri veya gerçek manzara resimleri ve hatta bazı aile resimleri olabilir. Bunlar birbirini tamamlayıcı olabilir veya örneğin ev sahipleri tarafından çocuklarıyla birlikte yapılabilir.

Sonunda, fotoğraf ve tablo seçimi kişiliğinizi alana yansıtır, doğanızla ve aynı zamanda mekanınızın özelliklerine uygun olanı seçtiğinizden emin olun.