cloudfront

En iyi mimarlık ve tasarım şirketi

Ekibimiz

Mohab Ayoub

Mohab Ayoub

Algedra Grup'un CEO'su Mohab Ayoub, 10 yılı aşkın uluslararası deneyime sahip, müşterilere iç tasarım sunma konseptini nasıl yükseltebileceğimize dair yeni stratejiler yarattı. Algedra Grup, sürekli olarak GCC inşaat pazarının geliştirilmesinde yer almıştır ve dünyadaki en iyi iç tasarım şirketlerinden biri olarak tanınmaktan gurur duymaktadır.

ENG TAREQ SKAIK

Müh. TAREQ SKAIK

Müh. Tareq Skaik, proje tasarımı ve stüdyo / ekip yönetimi dahil olmak üzere profesyonel ve ilerici uluslararası (Amerika, İngiltere, Orta Doğu) tasarım deneyimine sahip, lisanslı, sertifikalı bir iç mimardır. Son zamanlarda tasarım odağı konut, konaklama ve ticari idi ve ondan önce perakende ve kurumsal tasarımdı.

REDWAN HAKIM

REDWAN HAKİM

Suriye'deki Lama Grup markalarında satış müdürü olarak 3 yıllık kariyerinin ardından, daha iyi fırsatları keşfetmek için Dubai'ye taşındı ve bu nedenle SARYA şirketler grubunda 3 yıl İş Geliştirme Müdürü pozisyonu teklif edildi.

 FUAD MOHAMMED

Müh. FUAD MOHAMMED

Houston Üniversitesi'nden İşletme Yüksek Lisansı'na sahip olup, yürütme, proje yönetimi, dekor, iç, dış ve peyzaj tasarımı ve çelik yapı alanlarında 19 yılı aşkın deneyime sahiptir.

NASSER AL SHAMALI

NASSER SHAMALI

Nasser Al Shamali, GCC ve Orta Doğu pazarında 9 yıllık yerel ve uluslararası deneyime sahiptir. 2009 yılında Londra Üniversitesi'nden lisans derecesini almıştır. 2 yıllık YAS Marina Circuit'te satış müdürlüğü kariyerinin ardından 2009-2011 yılları arasında ALGEDRA'ya katıldı. Mimarlık ve İç tasarım ofisinde 2011 yılında BAE Satış Müdürü olarak görev yaptı.

Hosam Dalal

Hosam Dalal

Doğruluk ve işinde mükemmelliği kendine anlayış edinmiş bir mimar olan Hosam Dalal,2011 yılında Şam Üniversitesi mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyet öncesi de dahil olmak üzere 10 yıllık bir tecrübeye sahip olup, 2015 yılında ALGEDRA Mimarlığa katılmıştır.

 

 

 

Abdullah Wappi

Abdullah Wappi:

Abdullah Wappi,Şam’da siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler okudu. Bu alan,Wappi’nin analitik becerilerini olumlu yönde etkilemiş onu iş geliştirme konusunda etkileyici bir noktaya getirmiştir. Bu dünyada önemli bir şeyler yapma hırsı olan Wappi, ALGEDRA Mimarlığa 2015 yılında katılmış olup,artan çabasıyla ALGEDRA'yı Türkiye iç mimarlık piyasasının zirvesine getirme konusunda en büyük katkı payına sahip kişilerden biridir.

 

 

Cihan Kayar

Cihan Kayar

"Yenilikçi, dinamik ve inatçı." Zeki, başkalarıyla bağlantı kurma konusunda doğuştan gelen bir yeteneğe sahip ve mükemmellik için doyumsuz bir açlık duyuyor. 6 yılı aşkın pazarlama ve yayıncılık tecrübesi ile dijital platformlarda çalıştı ve küresel markaların sosyal medya hesaplarını yönetti. Cihan, dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan Yıldız Teknik Üniversitesi'nden mezun oldu.

Merve Aydın

Merve Aydın

Dürüstlüğü, çalışkanlığı ve mükemmeliyetçiliği ile tanınan Merve Aydın, 2011 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmuş ve aynı yıl işletme yandal programı tamamlamıştır.2015 senesinde aynı üniversitenin uluslararası ekonomi politik master programından mezun olmuştur.Okuduğu farklı bölümler kendisine geniş bir bakış açısı kazandırmış olup dünyayı geniş bir perspektiften görmesini sağlamıştır.

 

 

Badr Al Fawaz

Badr Fawaz

‘’Hayalleri olan iddialı bir ruh’’ Badr Al Fawaz’ı tanımlamanın en iyi yoludur. Al Fawaz, Şam Üniversitesi Sanat Fakültesi mezunudur. Grafik tasarım alanında 10 yıldan fazla deneyim sahibidir.Photoshop,illustrator, in-design ve after-effect programlarını kullanma konusunda uzmandır.Al Fawaz, 2016 yılında ALGEDRA mimarlığa katılmıştır ve o zamandan beri hayatında benzersiz ve beklenmedik başarılara imza atmaya harika işleriyle dünyada iz bırakmaya devam etmektedir.

Amir Alkhayat

Mim.Amir Alkhayat

‘’Geleneksel olmayan,yenilikçi, bir bakış açısıyla benzersiz yeni tasarımlar keşfetmek ve yaratmak istiyorum.’’Amir Alkhayat her zaman kendini bu ifade ile tanımlamaktadır.10 yıllık deneyim ile birlikte, sektörde ki pek çok yaratıcı düşüncenin arkasında yer almaktadır.Şu ana kadar Fransa’da heykel sergisi,Suriye’de mobilya tasarımları ve devlet sergileri için hazırlanan standlar gibi etkinliklere iştirak etmiştir.