For Consultation
Al Ain'de Modern Rustik İç Tasarımda Konut Villa
Al Ain'de Modern Rustik İç Tasarımda Konut Villa

Algedra Grup, estetik açıdan çekici bir ev görünümü yakalamak için iç ve dış tasarım ve çevre düzenlemesini dengeleyecek şekilde tasarlanmış, zarif ama şıklıktan ödün vermeyen lüks sevenler için bu modern, rustik villa projesini sonuçlandırdı. Modern mimariye, temiz hatlara sahip rustik tasarıma ve kişiye özel mobilyalara bir saygı duruşu niteliğindedir.

Bu konut villa tasarımı projesi, BAE'nin Al Ain şehrinde yer almaktadır ve burada lüks villa, geniş pencerelere sahip modern ve lüks zemin-tavan cam panelleri ile gün batımını ve gün doğumunu görmek için kanepenize uzanabileceğiniz, dışarıdaki peyzajın nefes kesici panoramasını sunmaktadır. Evdeki çarpıcı manzaralardan en iyi şekilde yararlanın…

Tasarım tercihi kullanımında nötr renkler ve doğal unsurlar hakimdir. Bej, krem, yeşil ve bazı pop-up tonlar, yatak odası, oturma odası, mutfak ve meclis tasarımı ile mükemmel bir görünüm yaratmaya yardımcı olurken, mobilyalar, iç tasarım ve dış mimari ile modern ve uyumlu bir ambiyans arzusunu yansıtan temel unsurlardır.  Bu dinamik, villanın süper güçlü görünümünü ve Algedra tarafından yapılmış en derin çalışmalarını içerir.

Duvar dekorasyonu, istediğiniz gibi rustik yatak odası ve oturma odası iç tasarımının ve şehrin ortasında modern bir kaçamak gibi hissettiren Afrika esintili duvar kağıtları ile doğal, tropikal cazibenin mükemmel yan yanadır.

Proje, müşteriye teslim edeceğimiz son aşamadadır. Algedra'da profesyonellerden oluşan harika bir ekip, doğanın uyumunu her köşesinde hissedebileceğiniz üst düzey dokunuşlar ekledi.

BAE, Al Ain'deki bu modern villa, terk edilmesi zor bir vaha gibidir.

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin!