For Consultation
 Peyzaj Tasarımı
Peyzaj Tasarımı

İnsanlar pratik hale geliyor ve yaşam ortamı talep ediyor. Peyzajın pratik, estetik, bahçecilik ve ekolojik sürdürülebilirliği ön plana çıkıyor. Günümüzde bir tasarımcının hizmetleri vazgeçilmezdir. Uzmanlar müşterinin fikirlerini gerçekleştirir. En inanılmaz rüyaları hayata geçirirler.

Popüler bağımsız bir trend, peyzaj tasarımının bir parçasıdır. Tasarımcının elinde dönüştürülen peyzajın doğal özelliklerinin potansiyelini kullanmaktan ibarettir.

Peyzaj tasarımının en önemli üç seviyesi şunlardır:

  • Peyzaj planlaması - banliyö rekreasyon alanlarının tasarımı, milli parklar, tatil köyleri.
  • Botanik bahçeleri, şehir bulvarları, setler ve parkların tasarımı.
  • Peyzaj uzmanlığı - bir kır evinde veya çatıda bir bahçenin planlanması ve tasarımı; bir konut bahçesinin organizasyonu, iç mekandaki bitkilerin düzenlenmesi.

Algedra peyzaj tasarımcıları bir yönetici, bir sanatçı, bir mühendis ve hatta bir miktar inşaatçıdır. Uzmanlarımız, çalışmalarında ilgili disiplinlerle karşılaştıklarından disiplinler arası bilgiye sahiptirler. Mimari, inşaat mühendisliği, jeodezi ve el sanatlarında ustadırlar.

Tasarımcılarımız, sanatsal amacı teknik bilgiyle nasıl birleştireceklerini biliyorlar. Bu nedenle, şehirciliği, kompozisyonun temellerini, rengi, stilleri, malzemeleri ve iletişim psikolojisini anlıyoruz. Mekanın doğru organizasyonu için toprak bilimi, botanik, mühendislik alanında bilgiye ihtiyacınız olacak.

Hayalinizdeki peyzaj tasarım projenizi gerçeğe dönüştürmek için bizimle iletişime geçin.