For Consultation

Haberler & Etkinlikler

TAJ HOTEL, MİLYARLIK HOTELDE ALGEDRA GÜNÜ PARTİSİ

Algedra, müşterilerine tüm tasarım yönlerinde en üst düzeyde memnuniyet sağlayan birinci sınıf kaliteli hizmetler sunmasıyla tanınmaktadır. Yıllardır, Algedra en iyinin iyisini verdiğini kanıtladı ve her yıl daha da iyi ve üstün olmaya devam etmektedir.

Ancak, yaratıcılıklarını zamanında hedeflemeye yardımcı olan ve tam özveriyle çalışan muhteşem Algedra takımı olmadan, Algedra'nın en iyi olduğu, en kaliteli sonucu vererek müşteri memnuniyetini sağlaması, başarı elde etmesi mümkün olamazdı.

Algedra Ekibi sadece Dubai'de değil, aynı zamanda Türkiye'deki ekibi ile de gerçek özverisini gösterdi ve ekip olarak iş gücümüzün birleşmesiyle, en iyi hizmeti vermenin önündeki tüm engelleri aştık ve Algedra'nın iç tasarım dünyasındaki hakimiyetini kanıtladık.

Bu nedenle yönetim ekibi, ekibin geçtiğimiz yıl için gösterdiği tüm sıkı çalışma ve desteğin takdiri için ve minnettarlığını ifade etmek için her yıl resmi olarak Algedra gününü kutlamaya karar verdi.

Algedra takım günü şimdi her yıl 1 Kasım'da bir kutlanırken, 2 Kasım resmi tatil günüdür.

Bu yıl ekip ve sevdikleri Taj otelindeki Milyarlık Konağa lezzetli bir akşam yemeği için davet edildi ve herkes geceyi dört gözle beklediği için neşeli bir şekilde geçirdi. Gece, birçok insan tarafından doldurulmuş ve nihayet birbirlerini çalışma alanından tanıyarak ve her birinin ne kadar şaşırtıcı olduğunu fark ederek ayrıldıkları için harikaydı.

Dans gösterileri, lezzetli akşam yemeğini daha da aydınlatan büyükleyici bir gösterileri vardı. Her yerde, insanların gülüşlerinden memnun olunduğu anlaşılıyordu. Algedra ekibini, kutsanmış ve Algedra'nın bir parçası olduğu için şanslı hisseden ve ofisin içinde veya dışında her anı nasıl gerçirdiklerini anlayabileceğimiz bir sevinç manzarası vardı.

En iyinin iyisi olmaya devam edeceğiz ve baskı altında çalışmıyoruz, burada çalışmayı çok seviyoruz çünkü Algedra sadece bir şirket değil, çalışan herkes ve değerli müşterilerimiz için bir ev.