For Consultation

Haberler & Etkinlikler

MÜHENDİS FUAD AYOUB ALGEDRA GRUP RÖPORTAJINDA

Son zamanlarda, Algedra grubu BAE'deki şirketler için en muhteşem projelerini kapsayan "نبض الاتحاد" şovuna ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duydu ve Algedra başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile bir toplantı düzenlendi.

Mühendis yönetim kurulu üyesi ve anahtar teslim projeler departmanı başkanı Fuad Ayoub, grubun temelini oluşturan ilkeler ve değerler hakkında konuştu ve 2012'deki yaratılışından bu yana kasıtlı olarak sürdürülen kesin planları ve bu hedeflere yönelik vizyon ve bu hedeflere ulaşmak için yoğun çabalarından bahsetmiş olup Suudi Arabistan Krallığı ve Katar gibi diğer ülkelerde başarı ve genişlemenin önemini anlattı. New York ve Londra gibi dünya çapında birçok servis ofisinin yanı sıra, personelimizle  müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için genişliyoruz, Bursa'da bir mobilya fabrikasının yanı sıra İstanbul'da Türkiye’de yeni bir büyük ofis açılması gibi büyük başarılarımız oldu diye belirtti.

Dubai'den başlamanın ana nedeninden bahsederken, Dubai ve BAE'nin genel olarak sahip olduğu güç ve liderlerin geleceğe yönelik devrimci vizyonlarından, daha yüksek standartlar belirlemeye yardımcı olmak ile birlikte yaratıcı ürünler sağlayan, başarıya ve sürekli gelişime ilham verildiğinden bahsetti. BAE'nin şahit olduğu inanılmaz büyümenin altını çizdi.

Buna ek olarak, Mühendis Tareq Skaik, iç tasarım evresinde yeni konseptler oluşturmaya yardımcı olan parlak bir zihniyetle tasarım ve grafik departmanına liderlik etmektedir.

Son olarak, iç tasarım stilleri ve bunlara dayalı devam eden ve biten fit-out projelerinden ve Algedra Grup çatısı altına giren üç şirketin nasıl birlikte çalıştıklarını, iç tasarımın bu büyüleyici vizyonunu yaratan uyumu konuşmuştur.

Ve Algedra için söylediği bir cümle ile sözlerini kapattı: her zaman her yerde, her stil için, daha fazla yaratıcılık  ALGEDRA’da var olacak.