For Consultation

Haberler & Etkinlikler

ALGEDRA GELİŞİM VE İNOVASYON HAFTASI '17

Algedra gelişim ve inovasyon haftası, tüm departmanlardan gelen Algedra ailesini, her geçen gün iş kalitemizin standartlarını yükselterek şirket vizyonunu ve misyonunu yansıtmak amacıyla bir araya getirmektedir. Önümüzdeki yıllarda hedeflerimize ulaşmak için paylaşılan fikirleri, bilgileri ve gelecek vizyonunu bir araya getirmeye yardımcı olan ekip yaratıcılığını uygulamaya inandığımız için günlük yeni kullanım yollarını öğrenmek ve adapte etmek için bir platform oluşturmak çok daha verimli bir şekilde mümkün olan en iyi düzene sahip çözümler üzerinde duruldu.

İç tasarım şirketi

Tüm personelin günlük görev ve faaliyetlerini daha hızlı ve yetkin bir şekilde yerine getirmeleri için belirlenen departman yöneticileri ve ilgili personeli ile işbirliği yaptığı fikirler üretmek üzere tartışmalar başlatılmıştır. Bu adım, tüm Algedra üyelerinin işyerinin dışında bir çatı altında toplayıp nasıl katılacağını öğrenmek ve aynı platform da bir takım olarak nasıl gireceklerini ve birbirlerinin çalışmalarının önemini nasıl anlayabileceklerini öğrenmekti.

İç tasarım şirketi

Personel, oturum aşamasının arkasındaki gündemi anlamak ve kavramak, birbirleriyle ilgilenmek ve her türlü yardıma muhtaç kişilere yardımcı olmak için bölüme akıllı bir şekilde oturdu.

İç tasarım şirketi

Günümüzde işletmelerin karşılaştığı en büyük zorluklardan biri, sürekli değişimin ortasında nasıl yenilikçi kalacağıdır. Bu nedenle, İşletme sahiplerinin ve ekibinin aynı platforma girmesi çok önemlidir ve çevreye ve değişikliklere uyum sağlamak için hazır olmalı ve uyarılmalı ve böylece yeni stratejilere katılmalı ve bunları uygulamalı ve her fırsattan yararlanmalıdır. Bu tartışma toplantının hayati odak noktalarından biriydi.

İç tasarım şirketi

Bu oturumun ana avantajlarından biri, geleneksel düşünceyi toplamak, farklı departmanlardan gelen düşünceleri birleştirmek ve şimdiki ve gelecek için Algedra'nın hedeflerine ve vizyonuna ulaşmada başarılı olmak için eyleme geçirilebilir bilgiler elde etmekti.

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi

İç tasarım şirketi